Helezon ile ilgili toplam 12 adet ürün bulundu.
SANAYİ MALZEMELERİ
SANAYİ MALZEMELERİÖLÇÜM CİHAZLARI

Helezonlar basit bir geometri ve fizik mantığı ile işleyen avantajlı bir taşıma ve aktarma sistemidir. Helezon şeklindeki yapının dönmesi sayesinde, gıda, hammadde ve diğer malzemelerin taşınması sağlanır. Helezonlar başta gıda ve tarım olmak üzere pek çok sektörde kullanılır. Depo ve silo gibi bölmelerin ürünle doldurulmasında bu sağlıklı ve gelişmiş teknolojiden istifade edilir.

Helezonlar çok kullanışlı ve avantajlı ürünlerdir. Bu teknoloji sayesinde tren ve kamyon gibi araçlara da çok kolay yükleme yapmak söz konusu olur. Güç ve zamandan kazandıran bu ürün, çok önemli bir teknoloji olarak kullanılır.

Helezonlar çok çeşitli olup bu çeşitlere ulaşmak için ürün sayfalarımızdan istifade edebilirsiniz. Burada karşınıza çıkan, çekme, krom, yaprak, besleme, U tipi ve tüp şeklinde helezonlar çok güvenilir ve kullanışlı ürün modelleri olarak kendini gösterir.

Her bir helezon modeli kendi alanında verimli ve avantajlı bir ürün modeli olarak kendini gösterir. Estetik ve sağlam olmakla beraber bu kaliteli ürün örnekleri ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayan bir model olarak kendini gösterir. Endüstride çok önemli görevi olan helezonlar iş hayatını kolaylaştıran teknolojilerden biri olarak karşınıza gelir.

Helezonlar şekil ve yapı avantajı kullanıp döküntü şeklindeki ürünlerin yükleme ve aktarma işine yarar. Spiral bir dönen yapı sayesinde hububat ve hammadde gibi ürünlerin kolaylıkla taşınması, aktarılması ve yüklenmesi sağlanır. Paslanmaz ve sağlam malzemeden yapılan helezonlar kullanışlı ve sağlıklı bir ürün örneği olarak karşınıza gelir. Ürün işleme tesislerinde kullanılan bu teknoloji, sadece dönme hareketi ile çok güç harcamadan ürünlerin transferine yardımcı olur.

Helezonlar imal edilirken çeşidine göre üretilirler.  Levha şeklinde bir metal spiral duruma getirilirken bazen göbek demiri kullanılır ve gerekli sağlam kaynak işlemi ile istenen ölçüde ürünler hazır hale gelir. Kullandığı endüstriyel alana göre farklı helezon ihtiyaçları bulunur. Bu türden ihtiyaçların karşılanması için farklı modelde üretimler yapılır. Hammadde olarak seçilen sağlam ve kaliteli malzemeler çok büyük önem taşır. Galvaniz ve pas tutmaz teknoloji uygulaması ile helezonlar her alanda sağlıklı bir model olarak kendini gösterir.

Helezonlar en çok gıda sektöründe ve tarım alanında kullanılan teknolojilerdir. Taneli hububat ürünlerinin aktarılması ve yüklenmesi amacı ile bu ürün kullanılır. Depolama alanına taşıma adına kullanılan helezonlar, paslanmaz ve sağlam malzeme kullanımı ile üretilirler. Mahsullerin belli bir noktaya toplanması buradan yüklenmesi ve depolama işlemine tabi tutulması için helezonlar kullanılır. Güçten ve zamandan kazandıran bu teknoloji, oldukça avantajlı ve sağlıklı sonuçlarla insanların karşısına çıkar.

Helezonlar çok gerekli bir ürün olmakla beraber bu kaliteli ürünleri ekonomik koşullarda elde etmek mümkündür. Ürün yelpazemiz içinde bulunan seçenekler hakkında bizden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ürünün yapıldığı malzemeler ve fiyatları hakkında en doğru bilgilere ulaşmak için bize ulaşın. Size burada sunmuş olduğumuz helezonlar, kalitesi yüksek ve ekonomik ürün örnekleri olarak karşınıza gelecektir.

Helezonlar sadece dönme kuvveti ile taneli ürünlerin yüklenmesini ve depolanmasını sağlar. Hububat ürünleri üzerinde yapılan çalışmalarda taneler zarar görmez ve sağlıklı biçimde işlem görür. Tasarruflu enerji ile önemli güç desteği sağlayan sistem, bu teknolojiyi tercih eden insanlara çok önemli avantaj sağlar.

Paslanmaz ve sağlam hammadde sayesinde bu ürünler yıllarca aşınmadan ve paslanmadan kullanılır. Bu sebeple gıda gibi çok önemli sektörde, helezonlar güvenilerek tercih edilir. İsteğe uygun boyut ve modeller konusunda firma olarak size gereken yardımı hemen sağlayabiliriz.

Mıknatıs çeşitleri için buradan bilgi alabilirsiniz.

MARKALAR
BAŞA DÖN