Genişletilmiş Sac

alüminyum paslanmaz dkp tüm saçlardan imal edilmektedir.

Genişletilmiş Sac
STOKTA VAR
28-09-2023

 

GENİŞLETİLMİŞ SAC


Alüminyum paslanmaz dkp tüm saçlardan imal edilmektedir.
En ölçüsü maksimum 1500mm dir.
Kalınlık maksimum 5 mm olarak olarak yapılmaktadır.


Nargile köz teli   -  Genişletilmiş sac


Genişletilmiş sac   -   Genişletilmiş sac - Genişletilmiş sac


 

alüminyum sac  -   alüminyum genişletilmiş sac
 


 

    - 
 

Genişletilmiş sac    - Genişletilmiş sac - Genişletilmiş sac


 

 

Tel sac    - genişletilmiş tel

 

KULLANIM ALANLARI  -  -  -  - 


 - 


 

Genişletilmiş sac kesikli ve genişletilmiş bir metal levha olarak karşımıza çıkar. Sağlam bir metal levhanın işlenmesi sonucunda elde edilen genişletilmiş sac görüntü olarak estetik kalite olarak oldukça üst seviyededir. Dayanıklılığı ile dikkat çeken bu ürün örneği, pek çok yerde kullanılır ve insanların farklı ihtiyaçlarını karşılar.

Görünümü, yapısı ve dayanıklı özellikleri ile iyi bir tercih olan genişletilmiş sac endüstriyel kaliteli ürün örneklerinden biri olarak kendini gösterir. Sonrasında adeta bir tel örgü görüntüsü veren bu kaliteli ürün örneği, pek çok alanda kullanılır ve dayanıklı yapısı ile ihtiyaçları karşılar.

Genişletilmiş sac kullanım alanları çok geniştir ve bu alanlarda dayanıklılık ve göze hitap eden sonuçlar ön plana çıkmaktadır. Tavan süslemeleri, duvar süslemeleri, bahçe koruma, alan koruma ve dış cephe çalışmalarında bu kaliteli ürün örneklerinin oldukça verimli sonuçlarını görmek mümkündür. Yine farklı şekilde tüp ve tehlikeli maddeleri korumak açısından, korunakta alan oluşturmak için bu sağlam malzemeden istifade edilmiştir.

Oldukça kullanışlı olan genişletilmiş sac bugün hayatımıza girmiş ve pek çok alanda güvendiğimiz bir ürün örneği olmaya devam etmiştir. Korunaklı alan oluşturmak ve bununla beraber estetik bir görüntü ortaya koymak açısından, genişletilmiş sac güvenilerek tercih edilmektedir. Bununla birlikte genişletilmiş sac fiyatları makul bir şekliyle karşınıza çıkmış ve alışveriş konusunda önemli kolaylıklar sağlamıştır.

Genişletilmiş sac maliyeti oldukça uygun ve aynı zamanda çok sağlam bir ürün örneğidir. Bununla birlikte görsel olarak oldukça etkileyici bir görüntü, bu kaliteli ürünlerle birlikte ortaya çıkar. Kimi zaman estetik bir yapı desteği kimi zaman da güvenilir bir alan oluşturma konusunda bu kaliteli ürün örnekleri kullanılır.

Üretim esnasında levha üzerine belli ve standart kesikler atılır. Sonrasında ise levha genişletilerek genişletilmiş sac haline gelir.

Kullanım konusunda bu ürün modelleri insanlara çok büyük avantajlar sağlar. Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık önemli konulardır. Bu durumu bir de ürün estetiğini ilave etmek gerekir. Metal yapı, makine ve sistem gibi projelerde genişletilmiş sac kullanılır ve bu kullanım sonucunda önemli avantajlar ortaya çıkar.

Genişletilmiş Sac Özellikleri

Genişletilmiş sac ölçüleri belli standartlarla insanların karşısına çıkar. Buna rağmen müşteriler kendi istek ve projelerini karşılamak için farklı ölçülerde sipariş talebinde bulunabilir. Üretici ve müşteri arasında oluşan iletişim sayesinde genişletilmiş sac ölçüleri hakkında uygun sonuçlara ulaşmak daha kolay olur.

1500 mm azami genişlik ve 5 mm azami kalınlık söz konusu olmaktadır. Bu ölçüye uygun olarak ölçüm yapmak ve buna göre sipariş vermek gerekir. Genişletilmiş sac ölçüleri hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfalarımızda karşınıza gelen ürünlerimizi hemen değerlendirebilirsiniz.

Genişletilmiş sac fiyatları bu ürüne müşteri olan birey ve kurumların en çok dikkat ettiği konular arasında yer alır. Önce ihtiyacını belirleyen firma ve bireyler sonrasında bu ihtiyaca göre uygun ürünleri tespit eder. Sonrasındaki işlem ise genişletilmiş sac fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak olacaktır. Firmamız bünyesinde bulunan kaliteli ürünler, kalite performansına göre oldukça uygun olan ürünlerdir.

Sağlam ve kaliteli malzemeden yapılan ürünler, olabilecek en ekonomik şartlarda müşterilere sunulmuş durumdadır. Genişletilmiş sac fiyatları ürünün özelliklerine uygun olarak belirlenir. Bu şekilde müşteriler ihtiyacı olan bu unsuru olabilecek en ekonomik koşullarda temin etmiş olur. Pek çok alanda kullanılan bu teknoloji ise projeleri tamamlar ve insanlar için daha güvenilir sonuçlar yaratır.

Alternatif Ürünler

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR
BAŞA DÖN