LOYKA ATS 7000 Uzun Yığın Sıcaklık Ölçüm Sondası - 7 Metre Daldırma Probu

LOYKA ATS 7000 sıcaklık ölçüm sondası; 1 adet 9V pil ile çalışan, dijital el göstergesi ve 1,5 metre uzunluğunda 5 parça daldırma bölümünün birleşmesinden oluşan bir yığın sıcaklık ölçerdir. Bu yığın ısı ölçer ile; 7.2 metre gibi çok derin yığınların sıcaklık değerlerini ölçebilirsiniz.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
17-02-2020

LOYKA ATS 7000 SICAKLIK ÖLÇÜM SONDASI

LOYKA ATS 7000 sıcaklık ölçüm sondası; 1 adet 9V pil ile çalışan, dijital el göstergesi ve 1,5 metre uzunluğunda 5 parça daldırma bölümünün birleşmesinden oluşan bir yığın sıcaklık ölçerdir. Bu yığın ısı ölçer ile; 7.2 metre gibi çok derin yığınların sıcaklık değerlerini ölçebilirsiniz. Sıcaklık değerini tespit edeceğiniz yığının derinliğine göre; cihazın uzunluğunu 1.5 metre ve katları olarak ayarlayabilirsiniz.ATS 7000 SICAKLIK ÖLÇÜM SONDASININ ÖZELLİKLERİ

- Sıcaklık ölçer sondanın tüm probları birleştirildiğinde boyu maksimum 7.2 metre olmaktadır.
- Bütünü oluşturan 5 parçadan her birinin uzunluğu 1.5 metredir.
- Ölçümü yapılacak yığının derinliğine göre yığın ısı ölçerin uzunluğu 1.5 metre ve katları olarak ayarlanabilir.
- Sonda ile kontrol panelinin arasındaki iletişim kablo ile sağlanmaktadır.
- Ölçmek istenilen yığın derinliğine göre prob uzunluğu ayarlanırken, kablo borular içerisinde kalacak şekilde ayarlanır ve en son kablo soketi göstergenin bulunduğu panele bağlanır.
- Sondamızın metal yapısı alüminyumdur.
- Yaptığınız ölçüm sonucunu yığın ısı ölçerin yanında gelen kontrol panelinin üzerindeki dijital ekrandan görebilirsiniz.
- Cihaz 9V pil ile çalışmaktadır.
- Sondanın tüm problarını koymak için kılıfı vardır.
- Sondayı kullanmadığınız zaman problarını düzenli bir şekilde kılıfında saklayabilirsiniz.


ats7000_alt

Kullanım alanları: Tahıl, Hammadde, Hububat, Bakliyat gibi yığın sıcaklığı ölçülebilen tüm alanlarda 7.2 metreye kadar daldırılarak sıcaklık ölçümü tespitinde kullanılır.

ATS7000_alt22

Nasıl Kullanılır: Isı sondasının prob kablo soketini, cihazın sağ yan kısmında bulunan soket bölümüne takın. Cihazın sol yan kısmında bulunan ON/OFF tuşuna basarak cihazı açın. Daha sonra sondayı yığına saplayın. Cihaz sensörün algıladığı sıcaklığı ekrana getirecektir.


Teknik Özellikler

Sıcaklık ölçüm aralığı
-45°C ... +99°C
Daldırma probunun uzunluğu (tutma sapı hariç)
7 metre
Açma/Kapama butonu
Var
Güç kaynağı
Tahıl, Hammadde, Hububat, Bakliyat gibi yığın sıcaklığı ölçülebilen tüm alanlarda 7.2 metreye kadar daldırılarak sıcaklık ölçümü tespitinde kullanılır.
Sıcaklık çözünürlüğü
0.1°C
Ekran
Arka ışıklı LCD ekran
Ağırlık
1 adet 9V pil

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET

KVKK ile ilgili Ön Bilgilendirme Koşullarını okudum, onaylıyorum. KVKK formunu görüntülemek için kırmızı alana tıklayınız.