Gluten Yıkama Cihazı

Yaş Gluten, buğday bileşiminde bulunan Gliadin ve Glutenin proteinlerinin su alarak şişmesi suretiyle meydana getirdiği elastik bir maddedir. Gluten unun ekmeklik kalitesini etkileyen en önemli kalite kriterlerinden biridir.Ortalama olarak ekmeklik unlarda yaş Gluten miktarı 26-32 arasında olmalıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
25-06-2018

GLUTEN YIKAMA CİHAZI

Yaş Gluten, buğday bileşiminde bulunan Gliadin ve Glutenin proteinlerinin su alarak şişmesi suretiyle meydana getirdiği elastik bir maddedir. Gluten unun ekmeklik kalitesini etkileyen en önemli kalite kriterlerinden biridir.Ortalama olarak ekmeklik unlarda yaş Gluten miktarı 26-32 arasında olmalıdır. Testin prensibi belli kıvamdaki hamur haline getirilen buğday kırması veya unun seyreltik tuz çözeltisi ile yıkanarak nişasta, suda çözünen Albumin ve seyreltik tuz çözeltisinde çözünen Globulin `in proteinlerinin uzaklaştırılması sonucu geriye kalan Gluten`in tespitidir.GLUTEN YIKAMA CİHAZININ ÖZELLİKLERİ:

- İki adet yıkama başlığı
- Aynı anda İki farklı numune ile çalışabilme özelliği
- 20 sn yoğurma, 280 sn yıkama
- Toplam 5 dakikada kesin sonuç
- Test bitiminde kullanıcı uyarı sinyali
- 220V 50Hz
- Sadece yaş gluten için kullanılır

glutenyıkama

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET

KVKK ile ilgili Ön Bilgilendirme Koşullarını okudum, onaylıyorum. KVKK formunu görüntülemek için kırmızı alana tıklayınız.