TFA WH401-BM SET Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer

TFA WH401-BM Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer Set; Sıcaklık ve nem takibini uzaktan takip edebileceğiniz, alarm özelliği ve mail gönderme özelliği bulunan, farklı ortamlarda kullanabileceğiniz akıllı sıcaklık ve nem takip setidir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
23-05-2022

TFA WH401-BM SET AKILLI SICAKLIK VE NEM ÖLÇER


TFA WH401-BM Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer Set; Sıcaklık ve nem takibini uzaktan takip edebileceğiniz, alarm özelliği ve mail gönderme özelliği bulunan, farklı ortamlarda kullanabileceğiniz akıllı sıcaklık ve nem takip setidir. 


TFA mail atabilen sıcaklık ölçer

TFA WH401-BM SICAKLIK VE NEM ÖLÇER SET ÖZELLİKLERİ


- TFA WH401-BM akıllı sıcaklık ve nem ölçer seti; 1 adet ağ geçidini sağlayan cihaz, 1 adet sıcaklık ölçer sensör ve 1 adet PRO+ özelliği bulunan sıcaklık ve nem ölçer sensörü bulunmaktadır.

- TFA Akıllı sıcaklık ve nem ölçer set ile uzaktan evinizin ya da ofisinizin sıcaklık ve nem değerini takip edebilirsiniz.

- TFA WH401-BM akıllı sıcaklık ve nem ölçer setinin içerisinde bulunan sensörler ağ geçidi cihazı açık olduğunda otomatik olarak bağlanmaktadır.

- Telefonunuza WeatherHub uygulamasını kurarak değerleri telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Weatherhub uygulamasından sensörlerinize isim vererek birbirinden ayırt edebilirsiniz.

- Akıllı telefonunuza kuracağınız Weatherhub uygulaması ile sensörlerinizin alarm ayarlarını yapabilir ve verileri takip edebilirsiniz.

- TFA WH401-BM setin içerisinde bulunan sıcaklık sensörünü sadece uygulamadan takip edebilirsiniz.

- TFA WH401-BM setin içerisinde bulunan sıcaklık ve nem ölçer sensörünü hem uygulamadan hem de tarayıcıdan takip edebilirsiniz.

- TFA WH401-BM setin alarm özelliği bulunmaktadır. Maksimum ve minimum limitleri belirleyerek alarm kurabilirsiniz. Uygulamadan sensörler için alarm değerleri belirleyebilirsiniz.

PRO+ özelliği bulunan sensörü için, tarayıcıdan alarm ayarları yapılarak mail gönderim işlemi yapabilir ve verileri bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Weatherhub Observer sitesine üyelik oluşturarak PRO+ özellikli sensörlerinizi kayıt edebilirsiniz.

- Weatherhub Observer sitesinden verilerinizi grafiksel olarak ta inceleyebilirsiniz.

- Tarayıcı üzerinden alarm ayaları, mail gönderim ayarları, grafiksel veri, cihaz kapalı uyarısı ve geriye dönük 90 günlük verileri inceleyebilirsiniz.

- Weatherhub Observer üzerinden yapacağınız ayarları üyelik maili dışında 5 adet farklı mail adresine de gönderebilirsiniz.

- TFA WH401-BM setinin içerisinde bulunan ağ geçidi cihazına, harici olarak satın alabileceğiniz 50 adede kadar sensör bağlanılabilmektedir.

- Setin içerisinde bulunan sıcaklık ve nem ölçer sensöründe bulunan ekran sayesinde sensörün üzerinden de anlık değerleri takip edebilirsiniz.

- WH401-BM setin içerisindeki sensörleri isterseniz duvara sabitleyebilir ya da bir yüzeyinde üzerinde kullanabilirsiniz.

- Akıllı sıcaklık ve nem ölçer setin içerisinde bulunan sensörler pil ile çalışırken ağ geçidi cihazı şehir eektriği ile çalışmaktadır.

Weatherhub Observer'a kayıt edilebildiğinden dolayı çok fazla ekstra özelliği bulunmaktadır.PRO+ özellikli sensörleri tarayıcıdan takip edebilir, alarm kurabilir, limit aşımında otomatik mail gönderim yapabilir, sensörlerle bağlantı kopukluğunda mail gönderim yapabilir, tarayıcı üzerinden grafiksel verileri görebilir ve grafiksel verileri bilgisayarınıza PDF formatında kayıt edebilir ya da mail atabilirsiniz.tfa wh401m akıllı ev sistemleri
TFA WH401-BM Sıcaklık ve Nem Ölçer setini farklı ortamlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ev, ofis, laboratuvar, depo gibi ortamların sıcaklık ve nem değerlerini uzaktan takip edebilirsiniz.tfa weatherhub set


tfa weatherhub wh401m termometre set
Yukarıdaki görselde TFA WH401-BM Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer Set'in içerisinde bulunan sensörlerin ve ağ gecidi cihazın fonksiyonlarını görebilirsiniz.wh401m mail atabilen termometre


weatherhub termometre set

Laboratuvarlarda sıcaklık ve nem değerleri, yapılan karışımların bozulmaması için önemlidir. TFA WH401-BM sıcaklık ve nem ölçüm seti ile bu değerleri telefonunuzdan takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda alarm kurularak istenilen değerlerin dışına çıkıldığında size bildirim göndermesini sağlayabilirsiniz.


wh401-BM BİLDİRİM ATAN termometre


 TFA WH401-BM SET AKILLI SICAKLIK VE NEM ÖLÇER NASIL KURULUR?TFA AKILLI EV SİSTEMLERİ

TFA WH401-BM SET NASIL KURULUR?

1-) Telefonunuza Weatherhub uygulamasını indirin.

2-) WH401-BM setin içerisinden çıkan 2 numaradada görselini göreceğiniz ağ geçidini sağlayan parçayı modeminizin çıkışına bağlayınız. Haberleşme için Ağ Geçidi Cihazının sürekli açık olması gerekmektedir. Cihazda yeşil ışık yanana kadar bekleyiniz. Yeşil ışık bağlantının başarılı gerçekleştiğini göstermektedir.

3-) Setin içerisinde gelen sensörlerin pilini takın ve 2-3 dakika bekleyiniz. Sensörler otomatik olarak Ağ geçidi aparatına bağlanacaktır.

4-) Telefonunuzdan uygulamayı açarak Add New Sensor butonuna tıklayınız. Otomatik olarak kamera açılacaktır. İsterseniz Qr kod ile sensörü tanıtabilirsiniz, istersenizde sensörün arkasındaki seri numarasını uygulamaya yazarak tanıtabilirsiniz.

5-) Uygulamadan sensörleri ayırt edebilmek için istediğiniz isimleri verebilirsiniz. Artık uygulamadan değerleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.


TFA WH401M SET
TFA WH401-BM seti telefonunuza yükleyeceğiniz Weatherhub uygulaması ile takip edebilirsiniz. Uygulama ile bağlayacağınız sensöre isim verebilir ve değerlerini takip edebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamadan alarm kurarak istenildiği değerlerin dışına çıkılması durumunda size bildirim atmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamadan geriye dönük olarak 90 günün değerlerini takip edebilirsiniz.WEATHERHUB OBSERVER KULLANIMI


TFA WH401-BM Akıllı Sıcaklık ve Nem Ölçer cihazını satın aldıktan sonra mail gönderim işlemlerini yapabilmek ve uzaktan tarayıcıdan takip edebilmek için WEATHERHUB OBSERVER (https://www.wh-observer.de) sitesinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üye olunduktan sonra profilinize, PRO+ özellikli sensörlerinizi kayıt ederek, sensörlerinizi uzaktan takip edebilirsiniz. Weatherhub observer ile sensörlerinizin alarm ayarlarını yapabilir, değerlerinizi takip edebilir, geçmişe dönük 90 günlük verileri inceleyebilir, grafiksel olarak verilerinizi inceleyebilir, pdf oluşturarak bilgisayarınıza kayıt edebilir ve en önemli özelliği olan Alarm limit değerleri dışına çıkıldığında mail gönderme işlemini yapabilirsiniz. Weatherub Observer sayesinde istenildiği takdirde ayarlardan cihaz kapalıolduğunda mail gönderme ve grafiksel verileri otomatik olarak mail gönderme işlemlerinide  yapabilirsiniz. Weatherhub Observer iile oluşturulan profil maili dışında, 5 adet farklı mail adresinede mail gönderim ayarları yapabilirsiniz. Weatherhub Observer panelini daha kolay kullanabilmeniz için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.WEATHERHUB OBSERVER PANELİNE ÜYE OLMAK İÇİN 
TIKLAYINIZ.ANA EKRAN SAYFASI

mail gönderen termometre
Panelde değişiklik yapıldıktan sonra SAVE AS STANDART butonuna tıklamanız gerekmektedir.AYARLAR SAYFASI

TFA Akıllı ev sistemleriMAİL GÖNDERİM AYARLARI SAYFASI

tfa observer PANEL


GRAFİKSEL VERİ SAYFASI

tfa observer weatherhubTFA Weatherhub


Teknik Özellikler

Sıcaklık Ölçüm Aralığı
Sıcaklık Sensör: -30 … +60°C PRO+ Sensör: -40 … +60°C
Sıcaklık Hassasiyeti
±0.5°C (-20 ... +60°C)
İletişim Mesafesi
Sıcaklık Sensör: 100 metre (engelsiz, açık alan) PRO+ Sensör: 200 metre (engelsiz, açık alan)
Ebatları
Ağ Geçidi: 40 x 28 x 104 mm Sıcaklık Sensör: 33 x 17 x 87 mm PRO+ Sensör: 43 x 23 x 160 mm
Paket İçeriği
1 adet ağ geçidi, 1 adet sıcaklık sensörü, 1 adet PRO+ Sıcaklık ve Nem Sensörü, Ağ geçidi için adaptör, Lan kablosu, Sensörlerin sabitleme aparatları
Nem Ölçüm Aralığı
PRO+ Sensör: 0 ... 99%
Nem Hassasiyeti
PRO+ Sensör: ±3% (20 … 90% aralığında)
Ölçüm Sıklığı
7 dakika
Güç Kaynağı
Ağ Geçidi: Adaptör Sıcaklık Sensörü: 2 x AAA 1.5 V (dahil değildir) PRO+ Sensör: 2 x AAA 1.5 V (dahil değildir)

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET