Testo 883 Profesyonel Termal Kamera Sıcaklık ve Su Kaçağı Tespit Cihazı

Testo 883 Profesyonel Termal Kamera; 320 x 240 piksel, SuperResolution ile 640 x 480 piksel gibi mükemmel bir görüntü çözünürlüğüne sahip bir termal kameradır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
TELEFONDA SİPARİŞ
25-04-2022

TESTO 883 SICAKLIK VE SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZI TERMAL KAMERA

Testo 883 Profesyonel Termal Kamera; 320 x 240 piksel, SuperResolution ile 640 x 480 piksel gibi mükemmel bir görüntü çözünürlüğüne sahip bir termal kameradır. Görüntülerin otomatik arşivlenmesini ve akıllı görüntü yönetimini sağlayan SiteRecognition teknolojisine, termal görüntüler ve zayıf noktaların daha kolay tespiti için otomatik kontrast ayarına sahiptir. Testo 883 termal kamera hem dokunmatik ekrana hem de ve joystick tuş takımına sahiptir.

  testo 883


TESTO 883 PROFESYONEL TERMAL KAMERANIN ÖZELLİKLERİ

- Testo 883 termal kamera; yüksek kalitede termal ölçüm için gerekli olan tüm fonksiyonları ve özellikleri bir araya getiren mükemmel görüntü kalitesine sahip dokunmatik ekranlı profesyonel bir görüntüleme cihazıdır.

- Testo 883 termal kamera 320 x 240 piksel gibi IR çözünürlüğe sahiptir. Bu görüntü kalitesini cihazın içinde dahili şekilde bulunan SuperResolution teknolojisi ile 640 x 480 piksel olarak değiştirebilirsiniz.

- Testo SiteRecognition teknolojisi ile ölçümünü yaptığınız görüntüleri akıllı bir şekilde arşivleyebilirsiniz.

- Yine cihazın bir diğer özelliği olan Testo Ölçek Yardımı ile kontrast ayarını termal görüntü ölçeğini cihaz otomatik olarak ayarlar.

- Testo 883 termal kamera IFOV-Uyarıcısına sahiptir. ölçüm esnasında boyuttan kaynaklı hataların yapılmasını engeller, termal kamera ile ölçüm yapılacak ebatları gösterir.

- Testo IRSoft programı ile ölçüm raporlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde derleyebilirsiniz. Termal kamerayı ayarlarını yapabilirsiniz ve buna benzer daha birçok fonksiyonlara erişebilirsiniz.

- Testo 883 termal kamera ile WLAN aracılığıyla akıllı telefonunuza kablosuz bağlantı yapabilirsiniz.

- Android yada IOS için Testo thermography uygulamasını indirerek termal kameranızı telefon ya da tabletinize bağlayabilirsiniz.

- Termal kameranızı telefon ya da tabletinize bağlayarak; online kaydetme ve akıllı telefon ya da tableti ikinci ekran ya da uzaktan kumanda olarak kullanma olanağı sağlamaktadır.

- Dahili dijital kamera ve lazer işaretleyici termal görüntüye paralel olarak gerçek bir görüntü oluşturur.

- Harici olarak satın alabileceğiniz Testo 770-3 pens ampermetre ve Testo 605i termohigrometre ile ölçüm verilerinizi kablosuz olarak termal kameranıza aktarabilirsiniz.

- Testo 883 termal kamera ile verilen çanta sayesinde termal kameranızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

testo 883 termal kamera


Testo SuperResolution Teknolojisi


IR çözünürlük 320 x 240 piksel (SuperResolution 640 x 480 pikselle), manuel odak ve 40 mK'lik çok iyi bir NETD, en iyi görüntü kalitesini sağlar, böylece kurulumlarda ve binalardaki termal anormallikleri güvenilir bir şekilde tespit edebilirsiniz
dijital termal kamera
testo 883 termal kameratermal görüntü cihazı


Testo SiteRecognition Teknolojisi Nedir?


Testo SiteRecognition teknolojisi; termal görüntüleri akıllı bir şekilde dosyalamaya yarayan sistemdir. Termal görüntüler, ölçüm konumundaki QR Kod, Barkod veya Data Matrix koduna dayalı olarak doğru ölçüm nesnesine otomatik olarak atanır. Bu işlem öncesinde görüntüler cihazın kendi hafızasında saklanır, sonrasında USB ile cihaz bilgisayara bağlanarak görüntüler belirtilen dosyaya aktarılır.
testo 883 termal görüntü cihazı


Testo SiteRecognition Teknolojisinin Faydaları


Önceden termal kamera ile ölçüm yaptıktan sonrasında görüntüleri doğru bir şekilde belirtmek için karmaşık listeler oluşturmanız ya da her bir termal görüntüye sesli kayıt eklenmesi gerekiyordu. Testonun geliştirmiş olduğu bu SiteRecognition sistemi ile bu sorunlar ortadan kalktı!

Bu teknoloji ile termal görüntülerin depolanması ve yönetiminin yanı sıra tam otomatik alan tanımayı garanti eder. Manuel şekilde görüntü atama ihtiyacınız ortadan kalktığı için vakitten tasarruf edersiniz.


Testo SiteRecognition Nasıl Çalışır?

Testo termal kamera


Testo Ölçek Yardım: Otomatik Kontrast Ayarı


Nesnel olarak karşılaştırılabilir termal görüntüler ve zayıf noktaların daha kolay tespiti için otomatik kontrast ayarına sahiptir.
Bina termografisinde tipik bir zorluk: Aynı nesnenin termal görüntüleri, iç ve dış ortam sıcaklıklarına bağlı olarak farklı görünebilir. Testo ÖlçekYardım teknolojisi ile iç ve dış ortam sıcaklıklarına girdikten sonra termal kameranın ölçeğini otomatik olarak optimum ayara ayarlayarak bu sorunu çözer.
Bunun iki avantajı vardır: Nesnel olarak karşılaştırılabilir termal görüntüler ve optimum kontrast. Yolda olan veya önemsiz tüm unsurlar otomatik olarak soluklaşır, yanlış yorumlamalar önlenir ve yapısal kusurlar yalnızca gerçekten varsa görüntülenir.

termal kamera


TESTO 883 TERMAL KAMERA İLE YAPILAN BAZI ÖRNEK ÖLÇÜMLER


Testo 883 termal kamera


testo 883 termal kamera


Testo 883 İnfrared Termal Kamera


testo termal kamera


Testo IRSoft PC Analiz Programı

Sezgisel, profesyonel bilgisayar yazılımı ile termal görüntüleri kapsamlı bir şekilde analiz edin ve kısa bir süre içinde etkileyici raporlar oluşturun. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve karşınıza çıkan formu tamamlayarak program dosyasını indirebilirsiniz.

termal kamera


Testo Termografi App

Uygulama ile akıllı telefonunuz/ tabletiniz, termal kameranız için ikinci bir ekran ve uzaktan kumanda haline gelir. Sitede hızlı bir şekilde rapor oluşturabilir, gönderebilir veya kaydedebilirsiniz.


testo termal kamera
termal kamera
testo 883 termal kamera
testo 883 termal kamera
termal kamera testo

ayrac


.:TESTOYU TANIYALIM:.

ISO 9001 test sertifikasına sahip olup tüm ürünler CE belgelidir.

Testo firması; 1995 yılında Almanya' da kurulmuş olup uluslararası satış ağına sahip büyük bir firmadır.

Üretimini yaptıkları cihazların kapsamı ölçüm cihazları olarak adlandırılabilmektedir.

Çok kaliteli ürünler üretmektedirler. Bir çok ürünün kutusu içerisinde üretici test sertifikası bulunmaktadır.

Bu cihazlara örnek vermek gerekirse; termal kameralar, gaz ölçerler, termometreler örnek verilebilmektedir.
Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET