Wile 27 Ot, Yonca ve Balya Saman Nem Ölçer

Wile 27 ot, yonca ve balya saman nem ölçer cihazı kurutulmuş ot balyaları, tahıl saman balyaları (buğday ve arpa samanı), kısmen kurutulmuş ot balyaları ve silajların nemini ölçmek için kullanılır. Balyanın kuru madde oranını ölçülen nem oranını 100’den çıkararak elde edebilirsiniz.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
20-07-2018

WİLE 27 SAMAN NEM ÖLÇER


Wile 27 saman, ot  nem ölçer cihazı kurutulmuş ot balyaları, tahıl saman balyaları (buğday ve arpa samanı), kısmen kurutulmuş ot balyaları ve silajların nemini ölçmek için kullanılır. Balyanın kuru madde oranını ölçülen nem oranını 100’den çıkararak elde edebilirsiniz. Örneğin, eğer cihaz nem oranını%30 olarak ölçerse, balyanın kuru madde oranı%70’tir.

Nem ölçümü için tek yapmanız gereken, cihazın 47.5 cm' lik probunu yığına saplamak ve dijital ekranından çıkan değeri okumaktır.


Wile 27


Wile 27 SAMAN, OT NEM ÖLÇERİN ÖZELLİKLERİ

- Wile 27 saman nem ölçer; Tahıl samanı balyası için yaklaşık%10-50, ot ve silaj balyası için yaklaşık%10-72 değerleri arasında nem ölçümü için tasarlanmış bir cihazdır. Kaba yem nem ölçüm cihazı olarak da bilinmektedir. 

- Farklı yoğunluklardaki balyaların ölçümünü kolaylaştırmak amacıyla 3 ot ve silaj ölçümü için ve 3 de tahıl samanı ölçümü olmak üzere toplam 6 adet nem ölçüm ayarı vardır. 

- Bu kaba yem nem ölçer; yığınlara batırmak için 47.5 cm boyunda dayanıklı bir proba sahiptir.

- Cihazın geniş LCD ekranı vardır.

- Wile 27 saman nem ölçer; üzerinde sadece 2 adet buton vardır.

- Çok basit bir kullanıma sahiptir. Tek yapmanız gereken üzerinde "ON" yazan butonla cihazı açtıktan sonra "MENU" den size uygun olan modu seçmeniz gerekmektedir.

    Wile 27 Saman Nem Ölçer

Wile 27 saman nem ölçerin probu balya içerisine daldırılır ve ölçüm sonucu dijital ekranından okunur.Önemli Not: Cihaz 80kg/m³ den küçük yığınların ölçümünü yapamamaktadır. 

3. ve 6. ölçüm modları için yoğunluk miktarını genel olarak 180 kg/m3 olarak ayarlayabilirsiniz. En doğru sonuçlar balyayla ilgili en doğru yoğunluğu saptadığınızda elde edilir. Cihazda ayrıca 0 numaralı ölçüm modu bulunmaktadır. Bu mod teknik servis tarafından cihazın kalibrasyonu için kullanılır. Wile 27

Wile 27 saman nem ölçer ile ölçüm yapmak çok basittir. Sağlıklı sonuç almak için balyanın değişik yerlerinden ölçümler yapılması gerekmektedir.
Wile 27 prob

Resimde Wile 27 saman nem ölçerin prob uzunluğu görülmektedir.
Wile 27

Resimde Wile 27 saman nem ölçer ambalajlı halde görülmektedir.

Teknik Özellikler

Ülkesi
Finlandiya
Garanti Süresi
2 yıl
Güç Kaynağı
9V pil
Ağırlık
325 gr
Ölçüm aralığı
Tahıl samanı balyası: yaklaşık%10-50/ Ot ve silaj balyası: yaklaşık%10-72
Taşıma Kutusu
Var
Balya yoğunluğu
Yaklaşık 80 kg/m3 - 330 kg/m3
Prob Uzunluğu
47.5 cm
Ekran
LCD

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET