Pfeuffer HE 50-1 Kırmalı Tahıl Nem Ölçer

Pfeuffer HE 50-1 tarımsal kullanımda nem ölçer için özel olarak geliştirilen ve 14 çeşit tahılın neminin ölçülmesini sağlayan hassas tahıl nem ölçüm cihazıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 YIL
TELEFONDA SİPARİŞ
28-01-2021

PFEUFFER HE 50-1 KIRMALI TAHIL NEM ÖLÇÜM CİHAZI


Pfeuffer HE 50-1 tarımsal kullanımda nem ölçer için özel olarak geliştirilen ve 14 çeşit tahılın neminin ölçülmesini sağlayan hassas tahıl nem ölçüm cihazıdır.


 


he 50 tahıl nem ölçer


PFEUFFER HE 50-1 KIRMALI TAHIL NEM ÖLÇÜM CİHAZI ÖZELLİKLERİ

- Yüksek Hassasiyet ile Hızlı nem ölçüm yapabilme kabiliyetine sahiptir.

- Pfeuffer HE 50-1 cihazı nem ölçümünün yanı sıra OPSİYONEL olarak satılan probunu alarak sıcaklıkta ölçebilmektedir. 

- Pfeuffer HE 50-1 kırmalı tahıl nem ölçüm cihazı; 14 farklı hububatın nemini ölçebilme yeteneğine sahiptir. Nemini ölçebildiği ürünler; Mısır, Arpa, Pirinç, Çeltik, Fasulye, Mercimek, Ayçiçeği, Yulaf, Buğday, Kepek, Durum, İrmik, Un ve Makarna 'dır.

- Tarlada, arazide, hasat sırasında kullanmak için ideal bir nem ölçüm cihazıdır.

- Pfeuffer HE 50-1 cihazı; nem değeri ölçülecek olan numuneyi haznesi içerisinde bulunan metal dişli yapı ile parçalayarak ölçüm yapmaktadır.

- Cihazın sahip olduğu otomatik sıcaklık düzeltmesi özelliği sayesinde ölçülen nem değeri yüksek hassasiyet ile ölçülmektedir.

- Nem ölçümünü yaklaşık 7 saniye gibi kısa bir sürede ölçmektedir.

- Pfeuffer HE 50-1 Nem Ölçüm Cihazı kolay taşınabilme özelliğine sahiptir. Cihaz ve aksesuarları sert plastik bir taşıma çantası içerisinde yer almaktadır.

- Cihaz plastik kutusu içerisinden çıkan aksesuarlar şu şekildedir: Pfeuffer HE 50-1 cihaz, Kırmalı ölçüm haznesi, Çark mandalı, 2 ölçüm kabı, Temizleme vidası, Temizleme fırçası (2 adet sert, 1 adet yumuşak fırça), El fırçası


hububat nem ölçerPfeuffer HE 50-1 Kırmalı Nem Ölçer cihazı; birbirinden farklı 14 tahılın nemini hassas bir şekilde ölçebilmektedir.

Pfeuffer HE 50-1; tarımsal kullanım için özel olarak geliştirilen ölçüm hücresi, 14 farklı tahıl ürününün nem ölçülmesini sağlar. Ölçülecek olan tahılın, yeni ölçüm hücresinde homojenizasyonu kesin nem ölçüm sonuçları için en iyi koşulları sağlamaktadır. 


he50 tahıl nem ölçüm cihazı


Pfeuffer HE 50-1 cihazı; kullanımı oldukça kolay, Almanya'dan ithal, dayanıklı bir nem ölçüm cihazıdır. Tahıl Nem ölçüm cihazı

Pfeuffer HE 50-1 cihazının tuş takımı ve ölçtüğü ürünlerin seçildiği döner mekanizma yukarıda görseldeki gibidir. he50 tahıl nem ölçüm cihazı

Pfeuffer HE 50-1 kırmalı tahıl nem ölçer; çantası sayesinde yanınızda taşıması kolay, arazide, tarlada, hasat sırasında, dilediğiniz anda ölçüm yapabilen hassas tahıl nem ölçüm cihazıdır.Pfeuffer HE 50-1 cihazı; hafızasında kayıtlı olan, nemini ölçebildiği ürünleri haznesindeki dişler sayesinde kırarak ölçmektedir. Pfeuffer HE 50-1 Kırmalı Tahıl Nem Ölçer ile nem ölçümü nasıl yapılır?


1-) İlk adım olarak nemi ölçülecek olan tahıl, kutudan çıkan mini ölçü kabı ile dişli hazne içerisine boşaltılır.

2-) Dişli haznenin kapağı kapatılır ve mandal yardımıyla sıkılır.

3-) Hazne; kapağı sıkı bir şekilde kapalı durumda iken cihazın üzerindeki yuvasına oturtulur.

4-) Cihaz üzerindeki döner mekanizma sayesinde ölçülecek ürün seçilir ve cihaz çalıştırılır.

5-) Kısa süre içinde ekranda YÜKSEK HASSASİYET ile nem değeri ekranda görülecektir.he50 tahıl nem ölçer

Cihazın sağlam plastik kutusu içerisinden çıkan aksesuarlar şu şekildedir; Pfeuffer HE 50-1 cihaz, Kırmalı ölçüm haznesi, Çark mandalı, 2 ölçüm kabı, Temizleme vidası, Temizleme fırçası (2 adet sert, 1 adet yumuşak fırça), El fırçası


Aşağıdaki videoyu izleyerek cihaz kullanımı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ölçebildiği Ürünler
Mısır, Arpa, Pirinç, Çeltik, Fasulye, Mercimek, Ayçiçeği, Yulaf, Buğday, Kepek, Durum, İrmik, Un, Makarna
Model Tipi
Kırmalı
Taşıma Kutusu
Var
Net Ağırlık
Cihaz ağırlığı 730 gr
Ülkesi
Almanya
Güç Kaynağı
9V pil
Ölçtüğü Ürün Adedi
14 adet
Türkçe Menü
Var
Aksesuarlar
Pfeuffer HE50 cihaz, Kırmalı ölçüm haznesi, Çark mandalı, 2 ölçüm kabı, Temizleme vidası, Temizleme fırçası (2 adet sert, 1 adet yumuşak fırça), El fırçası, Taşıma kutusu
Kutulu Ağırlığı
3,2 kg
Ölçüleri
Cihaz (50mm X 120mm X 220mm), Çanta (90mmX290mmX390mm)
Ekran
Tek sıra ekran
Sıcaklık Gösterimi
Opsiyonel alınacak prob ile ölçülebilir

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET

KVKK ile ilgili Ön Bilgilendirme Koşullarını okudum, onaylıyorum. KVKK formunu görüntülemek için kırmızı alana tıklayınız.