WA 123M Nem Tayin Cihazı

WA123M nem tayin cihazı; maksimum 120 gram numune ölçüm kapasitesi ve 40 farklı kullanıcı metodu tanımalayabilme özelliği ile fark yaratan, hassas ve kullanışlı nem tayin cihazıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 yıl
STOK SORUNUZ
04-06-2020

WA 123M NEM TAYİN CİHAZI


WA123M nem tayin cihazı; maksimum 120 gram numune ölçüm kapasitesi ve 40 farklı kullanıcı metodu tanımalayabilme özelliği ile fark yaratan, hassas ve kullanışlı nem tayin cihazıdır.

wa123m nem tayin cihazı

WA123M Nem Tayin Cihazı Özellikleri

- WA123M nem tayin cihazı üzerindeki dairesel halojen lamba ve reflektörler, hızlı ısıtma sağlararak ölçüm süresini kısaltır. İyi tasarlanmış kurutma bölümü, olağanüstü tekrarlanabilirlik ile kesin sonuç elde etmek için güvenli ısıtma sağlar.
- Bu nem tayin cihazı ile force manyetik (elektro-magnetic) tartım sistemi sayesinde hızlı ölçüm ve tekrarlanabilirliğin yüksek olması sağlanmıştır.
- Nem tayin cihazının menüsünde programlanabilir 40 kullanıcı metodu bulunmaktadır.
- Hafızasına aldığı 1000 numune sonucunu kaydetmesi sayesinde sonuçlar her zaman elinizin altında olmasını sağlayacaktır.
- Cihazın özelliklerinden biri olan parola koruması; hafızada ki ölçümlerin ve metod parametrelerinin değiştirilmesine yetkisiz erişimi önler, böylece güvenliğini sağlar.
- 4 kullanıcı kimliğine sahip, son derece esnek, kullanıcı tarafından yapılandırılabilir baskı formatı, GLP/ ISO düzenlemelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede nem tayininin hangi programda, ne zaman ve kim tarafından yapıldığını belirlemeye yardımcı olur.

- Standart USB ve RS232 portları sayesinde, verilerinizi PC' nize rahatça aktarabilir ve orada çalışmaya devam edebilirsiniz.
- Her metod için; kullanıcı başlatma seçeneği, Stabilite sonrasında çalışma ve gecikmeli çalışma olarak programlandırma yapılabilmektedir.
- Menüsünde 6 farklı kullanıcı dili seçimi mevcuttur. Kullanılan dil İngilizce' dir.wa123m nem test cihazı


- 4 farklı ortam filtresi mevcuttur.
- Analiz bitiminde cihazın ortam sıcaklığına düşmemesi için stand-by sıcaklık değeri verilebilmektedir. Bu sayede cihaz sürekli kullanıma hazır halde olacaktır.
- Nem tayin cihazının grafik modu sayesinde, kullanıcı nem seviyesindeki değişimleri ile kurutma işlemlerindeki değişimleri otomatik güncelleme grafiğini görüntüleyebilir ve sonuçlardaki dalgalanmaları tespit eder.
- Step özelliğinin 3 aşamadan oluşması sayesinde numune üzerinde tek ölçümde farklı sıcaklık değerleri ve zaman değerlerinde istenilen sonuçlara daha çabuk ulaşma kolaylığı.
- WA123M nem tayin cihazının Weigh-assit özelliği ise şu şekilde açıklanabilir. Bazı kimyasal maddeler sıcaklıkla ürün miktarları artıp azalmaktadır. Bu özellik sayesinde; köpüren malzemeler için, artıp azalmaların gözünüzden kaçmaması için belirli miktarı arttığı zaman veya azaldığı zaman size bildirim yapmasını sağlar.
-  "-0.001 gr" terazi hassasiyeti ve%0.001 nem ölçüm hassasiyetiyle alınan nem tayin oranları daha hassas sonuçlar almanızı sağlar.
- Birbirinden farklı 5 metot kurutma özelliği vardır. Bu metotlar; yavaş, step (3 adımlı),yüksek derece, standart ve gentle özelliğidir.
- Cihazın arkasında su terazisi bulunmaktadır. Bu sayede terazinin düz bir zeminde mi değil mi olduğunu anlayabilir, zemin düz değil ise alçalıp yükselebilen ayakları sayesinde gerekli ayarları yapabilir ve daha doğru sonuçlar alabilirsiniz.
- Ölçüm süresi değişkendir, üründen ürüne değişebildiği gibi, çok nemli ürün ile az nemli ürün arasında sonuç süresi farklıdır. En doğru sonucu katı ürünler için, ürünü kırık pirinç boyutunda ezerek numune kabına yayarak alabilirsiniz.
- İçerisinden 30 adet kalın numune kabı çıkmaktadır.

Önemli Bilgi: Kurutulmuş meyvelerde nem ölçümü (kayısı, incir, üzüm, dut, hurma vb) ürünün içinde ki nem dağılımı homojen olamadığı için nem tayini cihazlarında ölçümü yapılamamaktadır.
wa123m nem ölçer


WA123M nem tayin cihazı üzerindeki dairesel halojen lamba ve reflektörler, hızlı ısıtma sağlararak ölçüm süresini kısaltır. İyi tasarlanmış kurutma bölümü, olağanüstü tekrarlanabilirlik ile kesin sonuç elde etmek için güvenli ısıtma sağlar.    nem tayin cihazı    


WA123M nem tayin cihazının birbirinden farklı 5 metot kurutma özelliği vardır. Bu metotlar; yavaş, step (3 adımlı), yüksek derece, standart ve gentle özelliğidir. Ölçüm süresi değişkendir, üründen ürüne değişebildiği gibi, çok nemli ürün ile az nemli ürün arasında sonuç süresi farklıdır.


wa123m rutubet tayin cihazı


Standart USB ve RS232 portları sayesinde, verilerinizi PC' nize rahatça aktarabilir ve orada çalışmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Terazisinin Kapasitesi
120 gr
İstatistik
40 adet kullanıcı modu, 100 adet farklı batch bilgisi, Her parti için 9999 sonuç hesaplama
Tartım yardımı
Bar grafik
Tekrarlanabilirlik (sd)= 2 g numune için
0.05%
Minimum ölçüm miktarı
0.2g
Sıcaklık artırım değeri
1º C
Metod hafızası
40
Stand-by sıcaklığı
30º C to 100º C
Terazi hassasiyeti
0.001 gr
Ölçüm hafızası
Yapılan son 1000 ölçüm
Zamanlama ayarı
Auto, Manual, User Def Weight/ Time, User Def% unit/ time, Intelligent
Cihaz ebadı
211 (w) x 342 (d) x 180 (h)
Ekran
Aydınlatmalı grafik ekran
Ölçüm sonuç birimleri
% M,%D,%R (ratio), Gm/Lt,%M Atro,%D Atro
Test
Ağırlık ve ısıtma sistemi
Şifre koruması
Metodlar, Ayarlar, Print ayarları, Sonuç silme, Kalibrasyon, Isıtma sistemi
Tekrarlanabilirlik (sd)= 10 g numune için
0.01%
Isıtma aralığı
30º C - 175º C
Isıtma profilleri
Standard, Gentle, Rapid, Steps, High Temperature
Batch hafızası
100
Print çıktı ayarları
GLP/ GMP Compliant, Kullanıcı tanımlı
Nem hassasiyeti
0.001%
İletişim
RS232C, USB, PS2
Lamba tipi
infrared halojen
Cihaz ağırlığı
5 kg
Güç kaynağı
230 v/50Hz115v/60Hz

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET