Weicon Flex-310M ve Weicon VA-20 Elek Yapıştırıcıları

Çok yönlü kullanılabilir. Primer olmadan alüminyum, paslanmaz çelik ve birçok başka yüzey üzerinde çok iyi tutar. Eskimeye ve UV‘ye karşı mükemmel dayanıklılık gösterir. Sertleşmeden sonra zımparalanabilir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
26-06-2018

WEİCON ELEK YAPIŞTIRICILARI

Va20 30 gr gıda onaylı hızlı yapıştırıcı; Alüminyum ve ahşap kasnaklı uncular için uygun olan eleklerin yapıştırılmasında kullanılmaktadır. 310 M kristal yapıştırıcı ise maden sektörü ve tahıl sektörü gibi büyük gözenekli elek tellerini kasnaklara yapıştırmakta kullanılır. Bu ürün de gıda onaylıdır. 310 M, primer olmadan alüminyum, paslanmaz çelik ve birçok başka yüzey üzerinde çok iyi tutar. Eskimeye ve UV‘ye karşı mükemmel dayanıklılık gösterir. Sertleşmeden sonra zımparalanabilir.

Bir bileşenli çözelti içermeyen soğuk sertleşen siyanoakrilat yapıştırıcı, nem altında sıkı geçme parçalarında ve havada hızlı biçimde polimerize olur ve basınç altında sertleşir. Saniye hızında çeşitli malzemeleri birbiriyle ve kendi içerisinde yapıştırır. Örneğn: Şeffaf, elastik vb.

WEİCON VA 20


ANINDA YAPIŞTIRIR


Va20 30 gr gıda onaylı hızlı yapıştırıcı. Alüminyum ve ahşap kasnaklı uncular için uygun olan eleklerin yapıştırılmasında kullanılmakta.


Weicon VA20; WEICON Contact Bir bileşenli çözelti içermeyen soğuk sertleşen siyanoakrilat yapıştırıcı, nem altında sıkı geçme parçalarında ve havada hızlı biçimde polimerize olur ve basınç altında sertleşir. Saniye hızında çeşitli malzemeleri birbiriyle ve kendi içerisinde yapıştırır. Yapıştırdığı örnek malzemeler; Metal, Plastik, Cam, Seramik, Ahşap, Deri, Doğal ve sentetik kauçuk (lastik)


WEİCON VA20 GIDAYA UYGUNLUK SERTİFİKASI

WEICON FLEX 310 M


GIDAYA UYGUN ÜRÜN OLDUĞU İÇİN 4 SAAT GİBİ BİR SÜREDE YAPIŞTIRIR.


WEICON Flex 310 M gıda onaylı kristal yapıştırıcı ise maden sektörü ve tahıl sektörü gibi büyük gözenekli elek tellerini kasnaklara
yapıştırmakta kullanılır. WEICON Flex 310 M Contact MS polimer bazlı yapıştırıcı. Cam, PC, PMMA ve akrilik cam üzerinde mükemmel yapışma kabiliyeti. O nedenle de yapıştırıcının görünmemesi gereken elastik bağlantılar için özellikle çok uygundur. Uygulama alanları: Plastik işleme, Metal, kap ve aparat yapımı, Elektronik ve aydınlatma endüstrisi, Fuar ve mağaza yapımı, Havalandırma ve iklimlendirme teknolojisi ve silikonların veya silikon içerikli ürünlerin elverişli olmadığı her yerde.
WEİCON FLEX 310 M GIDAYA UYGUNLUK SERTİFİKASI


Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET