BM150X Işıklı Büyüteç Mikroskop 150X

BM150X ışıklı büyüteç mikroskop; 150x kadar yakınlaştırma yapabilen, netleştirme-odak ayar düğmesi olan, kullanımı ve yanınızda taşıması kolay SKALALI büyüteç çeşididir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
27-01-2020

BM150X IŞIKLI BÜYÜTEÇ MİKROSKOP

150X YAKINLAŞTIRMA BM150X ışıklı büyüteç mikroskop; 150x kadar yakınlaştırma yapabilen, netleştirme-odak ayar düğmesi olan, kullanımı ve yanınızda taşıması kolay SKALALI büyüteç çeşididir.
BM150X BÜYÜTEÇ MİKROSKOP ÖZELLİKLERİ

- BM150X ışıklı büyüteç mikroskop cihazı; görüntüyü 150 kere yakınlaştırarak, kullanıcıya uygun bir inceleme imkanı sunmaktadır.
- BM150X büyüteç mikroskop içerisindeki ölçüm skalası; toplam 1 mm uzunluğa sahiptir. Skaladaki ölçüm hassasiyeti 0.005 mm olarak belirlenmiştir.
- Büyüteçin sıklıkla kullanıldığı yerler; gözle çok zor görülen, hassas görüntüleme yapılmak istenen yerlerde, elektrik devre ve baskı incelemelerinde, Sanayi sektöründe, Medikallerde, Antikacılarda, Eğitim sektöründe, Altın ve gümüş imalatı ve kontrollerinde kullanılmaktadır.
- Büyüteçin üzerindeki odak ayarı butonu ile ince netlik ayarı yapılabilmektedir.
- Büyüteçin kullanırken LED ışığı otomatik olarak açılmaktadır ve bu kuvvetli ışık kolay bir okuma yapmanızı sağlamaktadır.
- Cihazın yanında deri taşıma çantası bulunmaktadır.

Cihazın yanında gelen deri taşıma çantası; cihazı kullanmadığınız zamanlarda merceklerini ve kendisini dış ortam şartlarına karşı korumanızı sağlamaktadır. 

bm150x
Yukarıdaki görselde; sol taraftaki resimde BM150X büyüteçin kapalı haldeki şekli görülmektedir. Sağ taraftaki görselde ise ışığı yanar şekilde cihazın ölçüme hazır şekli görülmektedir.
bm150x büyüteç
Büyüteç ile 150X yakınlaştırma yapılarak, istenilen inceleme kolaylıkla yapılmaktadır. Yukarıdaki görselde skalası görülmektedir.Teknik Özellikler

Toplam büyütme
150x
Kafa tipi
Büyüteç Mikroskop
Işık
Beyaz LED ışık
Kullanım şekli
150 kat büyütme ihtiyacınızın olduğu her inceleme çalışmanızda kullanabileceğiniz bir mikroskop büyüteçtir
Ebat
140 x 45 x 23 mm
Hassasiyet
0.005 mm skala hassasiyeti
Skala
Var (Toplam çap 1 mm)
Renk
Beyaz
Paket kapsamı
1 adet büyüteç, 1 adet deri taşıma çantası, 2 adet AA pil
Güç kaynağı
2 adet AA pil

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET