BM100X Işıklı Büyüteç Mikroskop 100X

BM100X ışıklı büyüteç mikroskop; 100x kadar yakınlaştırma yapabilen, netleştirme-odak ayar düğmesi olan, kullanımı ve yanınızda taşıması kolay SKALALI büyüteç çeşididir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOK SORUNUZ
25-12-2018

BM100X IŞIKLI BÜYÜTEÇ MİKROSKOP

100X YAKINLAŞTIRMA 


BM100X ışıklı büyüteç mikroskop; 100x kadar yakınlaştırma yapabilen, netleştirme-odak ayar düğmesi olan, kullanımı ve yanınızda taşıması kolay SKALALI büyüteç çeşididir.

BM100X BÜYÜTEÇ MİKROSKOP ÖZELLİKLERİ

- BM100X ışıklı büyüteç mikroskop cihazı; görüntüyü 100 kere yakınlaştırarak, kullanıcıya uygun bir inceleme imkanı sunmaktadır.
- BM100X büyüteç mikroskop içerisindeki ölçüm skalası; toplam 1.6 mm uzunluğa sahiptir. Skaladaki ölçüm hassasiyeti 0.02mm olarak belirlenmiştir.
- Büyüteçin sıklıkla kullanıldığı yerler; gözle çok zor görülen, hassas görüntüleme yapılmak istenen yerlerde, elektrik devre ve baskı incelemelerinde, Sanayi sektöründe, Medikallerde, Antikacılarda, Eğitim sektöründe, Altın ve gümüş imalatı ve kontrollerinde kullanılmaktadır.
- Büyüteçin üzerindeki odak ayarı butonu ile ince netlik ayarı yapılabilmektedir.
- Büyüteçin kullanırken LED ışığı otomatik olarak açılmaktadır ve bu kuvvetli ışık kolay bir okuma yapmanızı sağlamaktadır.
- Cihazın yanında deri taşıma çantası bulunmaktadır.bm100x
Cihazın yanında gelen deri taşıma çantası; cihazı kullanmadığınız zamanlarda merceklerini ve kendisini dış ortam şartlarına karşı korumanızı sağlamaktadır. bm100x
Yukarıdaki görselde; sol taraftaki resimde BM100X büyüteçin kapalı haldeki şekli görülmektedir. Sağ taraftaki görselde ise ışığı yanar şekilde cihazın ölçüme hazır şekli görülmektedir.100x büyüteç
Büyüteç ile 100X yakınlaştırma yapılarak, istenilen inceleme kolaylıkla yapılmaktadır. Yukarıdaki görselde skalası görülmektedir.

Teknik Özellikler

Toplam büyütme
100x
Kafa tipi
Büyüteç Mikroskop
Işık
Beyaz LED ışık
Kullanım şekli
100 kat büyütme ihtiyacınızın olduğu her inceleme çalışmanızda kullanabileceğiniz bir mikroskop büyüteçtir
Ebat
140 x 45 x 23 mm
Hassasiyet
0.02 mm skala hassasiyeti
Skala
Var (Toplam çap 1.6 mm)
Renk
Beyaz
Paket kapsamı
1 adet büyüteç, 1 adet deri taşıma çantası, 2 adet AA pil
Güç kaynağı
2 adet AA pil

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET