6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç 5X

6017-8 ışıklı büyüteç; evde, ofiste, sağlık ve bakım sektöründe ve çeşitli birçok sektörde kullanılan, kuvvetli led ışığı mükemmele yakın bir görüntü sunan, çıplak gözle görülmesi zor ve ince işlerde kolaylıkla kullanılabilen ledli büyüteçtir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
06-11-2020

6017-8 'AYARLANABİLİR IŞIK SEVİYELİ' LED IŞIKLI MASAÜSTÜ BÜYÜTEÇ
- 5X MERCEKLİ -6017-8 ışıklı büyüteç; evde, ofiste, sağlık ve bakım sektöründe ve çeşitli birçok sektörde kullanılan, kuvvetli led ışığı mükemmele yakın bir görüntü sunan, çıplak gözle görülmesi zor ve ince işlerde kolaylıkla kullanılabilen ledli büyüteçtir.

Büyüteç üzerindeki DOKUNMATİK BUTONLAR sayesinde led ışık seviyesi kademeli olarak ayarlanabilmektedir.6017-8 ışıklı büyüteç


6017-8 AYARLANABİLİR IŞIK SEVİYE ÖZELLİKLİ BÜYÜTEÇ ÖZELLİKLERİ

- 6017-8 büyüteç; sıklıkla evlerde, ofislerde, ince işlerde kullanılabilen, cilt bakımı yapan güzellik salonlarının, altın gümüş işlemesi yapanların, elektronik devreler üzerinde çalışanların, kıymetli maden işlemesi ile uğraşan ustaların, terzilerin, hobi olarak el işi ile uğraşan kişilerin, kısacası ince iş yapan tüm kişilerin kullanması gereken ışıklı büyüteçtir. 
- Mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak kolaylıkla kullanılabilir.
- 12.7 cm çapında (5 inch' lik) cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkanı sağlanmıştır.
- 6017-8 büyüteçin üzerindeki dahili ledler sayesinde daha keskin görüş elde edilir.
- Büyüteç aydınlatması üzerinde 90 adet led bulunmaktadır. Çok net bir görüntüleme sağlamaktadır. 
- Ledlerin IŞIK SEVİYESİ istenildiği seviyede kısılıp açılabilmektedir.
- Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyüteçin pozisyonu ayarlanabilir. Büyüteçin akrobat kollarının ayarlanması için çok az bir kuvvet uygulama yeterlidir. Yapısındaki hassas yaylar sayesinde büyüteçe şık bir hareket imkanı sağlanmıştır. 
- Büyüteçi kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.
- Büyüteci satın aldığınızda karton kutusunun içerisinde korunaklı strafor kutu içerisinde tarafınıza gönderilmektedir. Kargoda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır.

6017 Büyüteç

Işık miktarı istenildiği gibi ayarlanabildiği için; bu 6017-8 ışıklı büyüteç, güzellik ve bakım salonları tarafından oldukça tercih edilen bir modeldir. Bakım yapılan kişiyi yüksek ışık seviyesi rahatsız ettiği için; ışık seviyesi istenildiği şekilde azaltılıp arttırılabilmektedir.Teknik Özellikler

Diyoptri
5X
Işık
90 adet LED ışık kaynağı (IŞIK SEVİYESİ AYARLANABİLMEKTEDİR)
Kullanım şekli
Gözle görülmesi zor veya hata doğabilecek el işlerinde, güzellik salonlarında, terzilerde, evlerde hobi işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır
Güç kaynağı
Led ışık için 220 V şehir elektriği
Lens boyutu
5 inch/ 12.7 cm
Lens malzemesi
Cam
Renk
Beyaz
Paket kapsamı
6017-8 büyüteç, Mengeneli masa bağlantı parçası

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET

KVKK ile ilgili Ön Bilgilendirme Koşullarını okudum, onaylıyorum. KVKK formunu görüntülemek için kırmızı alana tıklayınız.