E10 Tarla Ölçer Alan Metrekare

E10 tarla ölçer cihazı ile açık alandaki herhangi bir arazinin alanını kolay bir şekilde ölçebilirsiniz. Kaliteli bir tarla ölçüm cihazıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
24-07-2018

E10 TARLA ÖLÇER (alan, metrekare ölçümü)E10 Tarla Ölçüm Cihazı ile cihaz elinizdeyken alanını ölçeceğiniz bölgenin çevresinde yürümeniz yeterlidir. Cihaz size çevresini dolaştığınız bölge alanının kaç m² olduğunu otomatik olarak dijital ekranında gösterecektir.
Cihazın yanında kutusunun içerisinden bilgisayar bağlantısı için gerekli olan USB kablosu ve Türkçe kullanma kılavuzu bulunmaktadır.- E10 dönüm ölçer cihazı; herhangi bir aydınlatmayla kolayca okunabilen geliştirilmiş 2.2” lik siyah beyaz görüntüye sahiptir.
- Kullanımı kolay ara yüzü sayesinde dış mekanda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
- E10 tarla ölçüm cihazında tarlanın alan hesabını yani kaç dönüm olduğunu cihazın içerisindeki Alan Hesabı moduna giriş yaparak hesaplayabiliyorsunuz.  TARLA (ALAN) ÖLÇÜMÜ NASIL YAPILIR?

1- Cihazı On/Off düğmesinden açın.

4- Alan hesabı yazan bölüme girin.

5- Başlat' a basın ve alanını ölçmek istediğimiz bölgenin etrafında yürüyün.

6- Başladığınız noktaya geldiğinizde Hesapla' ya basın ve sonucu ekrandan okuyun.
Cihaz elinizde çalışır durumda iken alanını hesaplayacağınız tarlanın çevresinde bir tur atın ve sonucu
ekranda görün.- Hem sağlam hem su geçirmez özelliğe sahip E10, doğa olaylarına karşı dayanıklı olacak şekilde oluşturulmuştur.
- Doğa olaylarına karşı koymada çok büyük dayanıklılığa sahip olması E10 Tarla Ölçüm Cihazı' nın en önemli özelliğidir.
- Toz, kir, nem ya da su serpintileri. Bunların hiçbiri, bu navigatör için önem taşımaz.

Tarlanızın yüzölçümü çok büyük ise; cihaz yanınızdayken traktörünüzle tarlanın etrafında bir tur atmanız
yeterli olacaktır.


- Oldukça hassas WAAS destekli GPS alıcısı ve HotFix uydu tahmin aracıyla, bu el tipi GPS cihazı konumunuzu kolay ve eksiksiz bir şekilde tespit eder.
- Derin ormanlık alanlarda, yüksek binaların ya da ağaçların yakınında olsanız bile, ihtiyacınız doğrultusunda yolunuzu bulmanızda E10‘a güvenebilirsiniz.
- Ayrıca sık bitki örtüsü ya da derin kanyonlarda bile GPS konumunu korur.
- Traktör, araba, bisiklet, ATV hatta tekne ya da sörf tahtası dahil olmak üzere hemen hemen her yere monte edilebilir...
 - Bu cihazın aygıtları, hem GPS hem de GLONASS uydularını aynı anda takip edebilen birinci sınıf alıcılardır.
- GLONASS uydularının, alıcının bir konuma kilitlenmesini sağlaması, GPS’e nazaran yaklaşık%20 daha hızlı gerçekleşir.
- E10, elle girilen koordinatlara ve çıktılara ihtiyaç duymadan, konum, bölge, zorluk dereceleri, ipuçları ve tanımlamaları içeren anahtar bilgileri hafızasına alır ve görüntüler.
- E10 tarla ölçüm cihazı ile ister kaydedilen bir rotada takip edin ya da yeni bir rota planlayın, cihazın ünitesi ihtiyacınız olan takip etme özelliklerine sahiptir. Kullanıcılar noktalar arasındaki süreyi ve mesafeyi tahmin etmek için yüksek ve alçak yükseklik noktalarını görebilirler ya da bir iz boyunca yer alan yol noktalarını (başlangıç, bitiş ve yüksek/düşük yükseklik) kaydedebilirler.
- Cihaz diğer isimleri: Tarla alan ölçer, tarla ölçer, tarla metrekare ölçer, arazi metrekare ölçer, tarla ölçüm cihazı, el tipi gps cihazı, arazi ölçüm cihazı, tarla alan ölçüm cihazı fiyatları, arazi ölçme cihazı, arazi alan ölçme aletleri, tarla ölçmek için kullanılan alet, arazi ölçüm aleti
- Haritalarınızı, yol noktalarını, rotaları ve izleri görüntülemek ve organize etmek ve bunları Garmin aygıtınıza aktarmak için kullanılan BaseCamp yazılımı ile bir sonraki maceranızı planlayabilirsiniz.
Teknik Özellikler

Güç kaynağı
2 adet 1,5V AA pil
Ağırlık
142 gram
Pil ömrü
25 saat
Alan ölçümü
Var
Ebat
54 x 103 x 33 mm

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET