Hanna HI 98331 GroLine Toprak EC ve Sıcaklık Test Cihazı

Hanna HI98331 doğrudan topraktan EC ve sıcaklık test cihazı; hızlı ve doğru okumalar sunan sağlam ve güvenilir bir cep tipi test cihazıdır. Topraklardaki iletkenliğin doğrudan ölçümü için paslanmaz çelik penetrasyon sondasına sahiptir. Kompakt boyuta, tek düğmeli çalışma sistemine ve otomatik kalibrasyon özelliği ile toprakta doğrudan iletkenlik ölçümleri almak için mükemmel bir cihazdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
STOKTA VAR
24-05-2022

HANNA HI 98331 GROLINE TOPRAK EC ve SICAKLIK TEST CİHAZI


Hanna HI98331 doğrudan topraktan EC ve sıcaklık test cihazı; hızlı ve doğru okumalar sunan sağlam ve güvenilir bir cep tipi test cihazıdır. Topraklardaki iletkenliğin doğrudan ölçümü için daldırma özellikli paslanmaz çelik sondasına sahiptir. Kompakt boyuta, tek düğmeli çalışma sistemine ve otomatik kalibrasyon özelliği ile topraktan doğrudan iletkenlik ölçümleri almak için mükemmel bir cihazdır.HANNA HI98331 toprak ec sıcaklık ölçer


HANNA HI 98331 GROLINE TOPRAK EC ve SICAKLIK TEST CİHAZININ ÖZELLİKLERİ

- Hanna HI 98331 GroLine toprak EC ve sıcaklık test cihazı toprağın iletkenlik testine basitlik getirmek için tasarlanmış, çevresel ve tarımsal testler için toprakta doğrudan EC (iletkenlik) ölçümleri almak üzere kullanılan bir cihazdır.

- Hızlı ve doğru okumalar sunan sağlam ve güvenilir bir cep tipi test cihazıdır. Topraklardaki iletkenliğin doğrudan ölçümü için daldırma özellikli paslanmaz çelik sondasına sahiptir.

- Kompakt boyuta, tek düğmeli çalışma sistemine ve otomatik kalibrasyon özelliği ile toprakta doğrudan iletkenlik ölçümleri almak için mükemmel bir cihazdır.

- Cihazı toprağa batırıp ölçüm yaptıktan sonra probu su ile temizleyebilirsiniz. Kullanımdan sonra GroLine'i iletkenlik cihazını kutu içerisinden çıkan koruyucu kapakla birlikte saklayın.

- Geniş ve kaliteli bir LCD ekrana sahiptir. Kararlı bir okuma elde edilene kadar ekranda bir kum saati göstergesi görüntülenir. Bir okuma dengelendiğinde, gösterge kaybolur ve bir okuma yapılabilir.

- Ekranın sağ üst kısmında EC ölçüm birimi, bir alt kısımda ölçülen EC değeri ve bir alt kısımda ise sıcaklık değeri gösterilmektedir.

- HI 98331 GroLine toprak EC ve sıcaklık test cihazının ölçtüğü EC birimleri mS/cm (miliSiemens/cm), dS/m (desiSiemens/metre) ve μS/cm (mikroSiemens/cm) 'dir.

- Otomatik sıcaklık telafisi (ATC) özelliği ile numuneler için sıcaklık değişimleri otomatik olarak telafi edilir.

- GroLine toprak EC ve sıcaklık test cihazı otomatik olarak tek noktadan kalibre edilir. Kalibrasyon tamponu otomatik olarak tanınır ve kalibrasyondan sonra kullanılan tampon değeri ekranda gösterilir.

- Sıcaklık birimi olarak cihazda °C veya °F arasında kurulum  yapılabilir.

- Pil ömrünü korumak için cihazda 8 ve 60 dakika olarak 2 farklı fonksiyonda otomatik kapanma özelliği bulunmaktadır. İsterseniz bu özelliği kapatabilirsiniz.

- GroLine toprak EC ve sıcaklık test cihazı 1 adet CR2032 pil ile çalışmaktadır. Sürekli kullanımda yaklaşık 100 saatlik bir pil ömrüne sahiptir. Pil gücü azaldığında, düşük pil göstergesi görüntülenir.HI98331 topraktan ec sıcaklık ölçertoprak iletkenlik ölçüm cihazıHANNA HI 98331 GROLINE TOPRAK EC SICAKLIK TEST CİHAZININ KURULUMU- Cihaz ölçüm modundayken pil kapağını çıkarın. Pil bölmesindeki pilin yanında bulunan kurulum düğmesine basın. Cihaz kurulum moduna girecektir.

- Kurulum parametreleri arasında geçiş yapmak için AÇMA/KAPAMA düğmesini 2 saniye basılı tutun. AÇMA/KAPAMA düğmesine kısaca basarak seçeneği değiştirin.

- Cihazdaki varsayılan ayarlar; EC ölçüm birimi mS/ cm, sıcaklık ölçüm birimi °C' dir. Otomatik kapanma süresi 8 dakika ve HOLD özelliği devre dışıdır.

- EC birimini seçmek için;"EC UNIT" görüntülendiğinde ölçüm birimini seçmek için mS/cm, dS/m veya μS/cm arasında geçiş yapmak için kısa bir süre AÇMA/KAPAMA düğmesine basın.

- Sıcaklık birimini seçmek için;"TEMP" görüntülendiğinde sıcaklık birimini seçmek için °C veya °F arasında geçiş yapmak üzere kısa bir süre AÇMA/KAPAMA düğmesine basın.

- Otomatik Kapanma süresini seçmek için;"AOFF" görüntülendiğinde otomatik kapanma süresini seçmek için 8 dakika, 60 dakika veya - (devre dışı) arasında geçiş yapmak üzere kısa bir süre AÇMA/KAPAMA düğmesine basın.

- HOLD modunu seçmek için;"HOLD" görüntülendiğinde Hold modunu seçmek için devre dışı "no", Hold modu "YES" veya Stabil modu "StAb" arasında geçiş yapmak için AÇMA/KAPAMA düğmesine kısaca basın.

- Menüden çıkmak için Kurulum düğmesini 1 saniye basılı tutun (veya için AÇMA/KAPAMA düğmesini basılı tutun. Son parametre seçildikten 2 saniye sonra).

- Cihaz kapalı konumdayken AÇMA/KAPAMA butonuna 10 saniye kadar basılı tutarsanız cihazın hem modelini hemde seri numarasını SN-1, SN-2, SN-3 şeklinde görebilirsiniz

toprak sıcaklık ve iletkenlik ölçer

hanna


Cihazı sipariş vermeniz halinde yukarıdaki görselde yapılan bilgilendirmeyi onaylamış sayılmaktasınız.


doğrudan topraktan iletkenlik ölçer


doğrudan topraktan iletkenlik ölçerHANNA hı 98331HANNA hı 98331 toprak iletkenlik ölçerYukarıdaki görselde Hanna HI98331 toprak EC ve sıcaklık ölçüm cihazının nasıl kalibrasyon yapıldığı anlatılmaktadır.

HANNA hı 98331 toprak iletkenlik ölçer

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET