EN2050 Kablosuz Bağlantılı Et Termometresi

EN2050 kablosuz et termometresi ile; evinizin herhangi bir yerinde pişirilen bir gıdanın sıcaklığını uzaktan takip edebilirsiniz. Sadece ev değil birçok alanda bu cihazı kullanabilirsiniz.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 yıl
STOKTA VAR
03-08-2022

EN2050 Kablosuz Bağlantılı Et Termometresi


EN2050 kablosuz et termometresi ile; evinizin herhangi bir yerinde pişirilen bir gıdanın sıcaklığını uzaktan takip edebilirsiniz. Sadece ev değil birçok alanda bu cihazı kullanabilirsiniz.


et termometresiEN2050 Et Termometresi Özellikleri

- EN2050 termometreye herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmaz, kutudan çıkardığınızda pil takıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Otomatik olarak alıcı ve verici eşleşecektir.

- Ürünün kutu içeriğinde; 1 adet pişirme termometresi alıcısı, 1 adet pişirme termometresi vericisi, 2 adet sıcaklık probu, 1 adet metal klips, ingilizce kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

- Ürünün içinden 2 adet çıkan prob verici sensöre takılır ve bu sayede 2 farklı ölçüm yapılmış olur.

- Pişirme modları şu şekildedir. biftek, kuzu eti, dana eti, hamburger, domuz eti, hindi, tavuk ve balık şeklindedir. Menüsünden pişirmek istenen et türü seçilmelidir.

- Seçilen et ürünü için pişirme seviyesini; iyi pişmiş, orta iyi pişmiş, orta pişmiş, orta az pişmiş ve az pişmiş olarak seçilebilmektedir.

- Et ve pişirme şekli seçildikten sonra pişirme ve alarmı başlatmak için START-STOP butonuna basılır. Alarmın aktif olduğu ekranda  çıkan işaret ile anlaşılmaktadır.

- Pişirme sıcaklığı seçtiğiniz moda istinaden cihaz menüsünde otomatik olarak değişir fakat manuel mod ile sıcaklık derecesini istediğiniz gibi değiştirebilmektesiniz.

- Bu alarmlı kablosuz dijital barbekü termometresi sayesinde pişen yiyeceğin sıcaklığını 70 metre mesafeye kadar izleyebilirsiniz. Böylece vaktinizi pişen yiyeceğe vermeniz gerekmez, diğer işlere zaman ayırırsınız.

- Pişirilen etin sıcaklığı önceden ayarlanmış sıcaklığa gelince (prob 1 veya 2) alıcı cihaz ekranı kırmızı ışık ile yanacak ve bip sesi duyulacaktır. Ses herhangi bir tuşa basarak kapatılabilir.

- EN2050 termometrenin menüsünde zamanlayıcı ayarı da bulunmaktadır. İleri ve geri sayım yapılabilmektedir. Maksimum sayım zamanı 9 saat 59 dakika 59 saniyedir.

- Mavi ekran arka ışığı bulunmaktadır, karanlık ortamlarda ölçüm yapmanızı oldukça kolaylaştıracaktır.

- Alıcı ve verici cihaz üzerinde dış darbelerden korunmak için kırmızı renk silikon kılıf bulunmaktadır.dijital et termometresi
çift problu et termometresi

Pişirilen etin sıcaklığı önceden ayarlanmış sıcaklığa gelince (prob 1 veya 2) alıcı cihaz ekranı kırmızı ışık ile yanacak ve bip sesi duyulacaktır. Ses herhangi bir tuşa basarak kapatılabilir.çift problu et termometresi

Bu alarmlı kablosuz dijital ızgara termometresi sayesinde pişen yiyeceğin sıcaklığını 70 metre mesafeye kadar izleyebilirsiniz. Böylece vaktinizi pişen yiyeceğe vermeniz gerekmez, diğer işlere zaman ayırırsınız.EN2050 et termometresiEN2050 fırın termometresi

Alıcı cihaz ayağı sayesinde masa üzerinde kullanılabildiği gibi, mıknatısları ile metal bir yüzeye de tutturulabilir. Askı deliğinden bir yere de asılabilir. Verici ise arkasındaki aparat sayesinde farklı zeminlere tutturulabilme özelliğine sahiptir.

EN2050 fırın termometresi

Ürünün boyutları hem alıcı cihazda hem de verici cihazda yukarıdaki görselde görüldüğü gibidir.dijital et termometresi

Ürünün kutu içeriğinde; 1 adet pişirme termometresi alıcısı, 1 adet pişirme termometresi vericisi, 2 adet sıcaklık probu, 1 adet metal klips, ingilizce kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Sıcaklık Ölçüm Aralığı
-20°C ... 300°C
Sıcaklık Çözünürlük
1°C
Probların Bağlı Olduğu Kablo Uzunluğu
1 metre kablo uzunluğu vardır
Kutu İçeriği
1 adet pişirme termometresi alıcısı, 1 adet pişirme termometresi vericisi, 2 adet sıcaklık probu, 1 adet metal klips
Hold Özelliği
Var
Alarm Kurabilme
Var
Güç Kaynağı
Alıcı ve vericiye 2´ şer adet AAA pil takılmaktadır
Sıcaklık Hassasiyet
±1°C
Probların Uzunluğu
16 cm
Min/Max Özelliği
Var
°C/°F Birim Seçebilme
Var
Açma/Kapama Butonu
Var
Çekim Mesafesi
Yaklaşık 50-60 metre

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET