EKOTER H5 Dijital Hassas Terazi - Hassasiyet: 0.2 gr. Max: 6 kg.

EKOTER H5 dijital hassas terazi; 6 kilogram tartım kapasitesine ve 0.2 gram tartım hassasiyetine sahip dijital bir terazidir. Geniş tartım kefesi sayesinde oldukça kullanışlıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
14-06-2019

EKOTER H5 DİJİTAL HASSAS TERAZİ


EKOTER H5 dijital hassas terazi; 6 kilogram tartım kapasitesine ve 0.2 gram tartım hassasiyetine sahip dijital bir terazidir. Geniş tartım kefesi sayesinde oldukça kullanışlıdır.

EKOTER H5 DİJİTAL HASSAS TERAZİNİN ÖZELLİKLERİ:

- Terazinin Geniş LCD ekranı, yaptığınız tartımlardaki ağırlık değerlerini gözleriniz yorulmadan rahatlıkla okumanıza yardımcı olacaktır.
- EKOTER H5 hassas terazide bulunan mavi ekran aydınlatması sayesinde, ışığın az olduğu ortamlarda da tartımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
- Terazide bulunan Dara alma özelliği; herhangi bir şeyi, bir kabın içerisinde tarttığınızda o kabın ağırlığını hesaplamanızı sağlar.
- Sıfırlama özelliği sayesinde, yapacağınız diğer ölçümler için terazinin stabil hala gelmesini beklemenize gerek kalmaz. Sıfırlama butonuna basarak ekrandaki değeri 0.0 şekline getirebilirsiniz.
- On/Off butonu sayesinde teraziyi manuel olarak açıp kapatabilirsiniz. Bu işlemi en çok teraziyi akü ile kullandığınız zamanlarda, güç tasarrufu yapmak için tekrarlayacaksınız.
- EKOTER H5 Teraziyi dahili aküsü ile kullanacağınız zamanlarda, ekran ışığını kapatarak daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.
- Parça sayım özelliği; yapmış olduğunuz tartımlar sırasında, teraziye numune vererek eş zamanlı bir şekilde sayım işleminide yapabilirsiniz.
- En doğru ve kararlı tartımlar için, teraziyi kullanım öncesinde 15-20 dakika kadar bekleme konumunda tutmanız gerekmektedir.
- Ekranın sağ alt köşesinde düşük batarya göstergesi bulunmaktadır. Terazinin aküsü bitmek üzereyse bu işaret ekranda belirmektedir.
- EKOTER H5 Teraziyi stabil halde kullanabilmek ve denge ayarını yapabilmek için ayarlanabilir 4 adet ayak bulunmaktadır.
- Dijital terazinin dengede olup olmadığını üzerinde bulunan su terazisi sayesinde görebilirsiniz.


Yukarıdaki görselde Ekoter H5 6 kilogram kapasiteli dijital hassas terazinin, geniş aydınlatmalı
LCD ekranı ve fonksiyonel tuş takımı görülmektedir.


Yukarıdaki görselde Ekoter H5 serisi dijital hassas terazi ile yapılan örnek bir tartım
işlemi görülmektedir. 


Teknik Özellikler

Hassasiyet
0.2 gr.
Çözünürlük
0.2 gr.
Tarttığı birimler
kg, lb, gram
Sıfırlama özelliği
Var
Tuş takımı
Membran
Güç kaynağı
220V AC
Kapasite
6 kg.
Minimum Tartım
4 gr.
Kalibrasyon
Harici kalibrasyon
Kefe ebadı
30 x 22 cm
Dara alabilme
Var
Ekran
Arka aydınlatmalı LCD ekran

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET