RC-4HC Mini Sıcaklık ve Nem Kayıt Cihazı Datalogger

RC-4HC Sıcaklık ve Nem Kayıt Cihazı Datalogger; 16.000 adete kadar sıcaklık ve nem kaydı yapabilen, kaydettiği bu bilgileri Excel, Word, PDF ve Txt formatında döküm olarak verebilen ekonomik fiyatlı hassas datalogger çeşididir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
06-11-2020

RC-4HC MİNİ SICAKLIK VE NEM KAYIT CİHAZI DATALOGGERRC-4HC Sıcaklık ve Nem Kayıt Cihazı Datalogger; 16.000 adete kadar sıcaklık ve nem kaydı yapabilen, kaydettiği bu bilgileri Excel, Word, PDF ve Txt formatında döküm olarak verebilen ekonomik fiyatlı hassas datalogger çeşididir.


rc4-hc sıcaklık kayıt cihazıRC-4HC DATALOGGER CİHAZININ BİR TAKIM ÖZELLİKLERİ:


- RC-4HC datalogger cihazı sıcaklıkta çift sensör, tek okumaya sahiptir. Yani; cihazın harici sıcaklık sensörü takılı olmadığında, kendisi ortamın sıcaklık kayıtını yapmaktadır. Harici sıcaklık sensörü takıldığında ise; sadece sensörünün olduğu yerin sıcaklık takibini yani kayıtını yapmaktadır. Nemi ise kablosu ile değil, kendi yapısı ile ölçmektedir.

- Bu datalogger ekranından görebileceğiniz bilgiler; durum ekranı, kayıt kapasitesi ekranı, zaman ekranı, tarih ekranı, Maksimum sıcaklık göstergesi, Minimum sıcaklık göstergesi, Maksimum nem göstergesi, Minimum nem göstergesi, sıcaklık üst limit göstergesi, sıcaklık alt limit göstergesi, nem üst limit göstergesi, nem alt limit göstergesidir.

- RC-4HC dijital datalogger; soğutucu kamyonlar, frigofirik kamyonlar, lojistik taşıma araçlarında sıklıkla kullanıldığı gibi, gıda depolama, ilaç depolama, laboratuvar gibi yerlerde de sıcaklık ve nem kayıtlarının takibi için kullanılmaktadır.

- RC-4HC datalogger'da alt ve üst limitlere SESLİ alarm kurulabilmektedir.

- Ayrıca alarm kurulan değerler aşıldığında; sesli alarm dışında, durum ekranında aşağı ve yukarı oklar çıkmaktadır.

- Durum ekranında gördüğünüz sırasıyla sıcaklık ve nem değerleri; o anki ortamın sıcaklık ve nem değerleridir.

- Ekranda "Log" yazan bölümde cihazın kaydettiği veri adetini göstermektedir.

- "Time" ekranı saat ve dakikayı gösterir.

- Bir sonraki ekranda tarihi görebilirsiniz. "M" ay, "D" ise günü gösterir.

- Kaydın başından itibaren kaydedilen en yüksek sıcaklık ve nem sırasıyla en düşük sıcaklık "Max" ve "Min" adıyla gösterilmektedir.

- Cihazın pil durumu ekranından görülmektedir. 

- Pil durumu ise arayüz programından renklendirme ile belirtilmiştir. Pil durumu; mavi ise%25 ile%100 arasında, sarı ise%10 ile%25 arasında, kırmızı renk ise%10 dan azdır.

- 15 saniye içinde herhangi bir işlem yoksa; datalogger kendi kendini otomatik olarak kapatacaktır.

- Düğmeye bir kere basıldığında kapalı olan ekran aktif hale gelecektir.

- RC-4HC datalogger cihazını satın aldığınızda yanında USB ara kablosu, 1 metrelik harici sensörü ve pili tarafınıza gelecektir.

- Harici olarak satın alacağınız CD veya da internetten indireceğiniz arayüz programını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

- Programdan cihazın kayıt aralığını 10 saniyeden 24 saate kadar istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

- Cihazın bilgisayar arayüz programından, kaydettiğiniz veriler ile ilgili grafik ve rapor dökümlerini inceleyebilirsiniz.

- Aynı zamanda incelediğiniz bu verileri; Excel, Word, PDF veya TXT formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz. 

elitech rc-4HC


RC-4HC sıcaklık kayıt cihazını ilaç, gıda ve elektronik, seracılık, depolarda, market sektörleri gibi alanlarda ve nakliye sırasında sıcaklık ölçümünü kaydetmek için kolayca kullanabilirsiniz.


rc4-HC sıcaklık kayıt cihazı

Yukarıdaki görselde RC-4HC datalogger cihazının bazı önemli özellikleri gösterilmektedir. RC-4HC datalogger cihazı ile kaydedilen sıcaklık değerleri; word, excel, pdf veya txt formatında dışarıya aktarılabilmektedir.


rc-4-HC ısı kaydetme cihazı

Yukarıdaki hareketli görselde RC-4HC datalogger cihazının ekran üzerindeki bölümleri ve anlamları gösterilmektedir.hassas datalogger


RC-4HC datalogger cihazının kutu içerisinden çıkan USB kablo ile cihazı bilgisayara bağlayabilirsiniz. Yazılım uygulaması ile cihazda değişiklikler yapabilir, ölçtüğünüz kayıtları farklı formatlarda kaydedebilirsiniz.

RC-4HC Datalogger kutusundan çıkan tüm parçaları yukarıda görebilirsiniz. RC-4HC datalogger cihazının yanında gelen parçalar; USB ara kablosu, harici sıcaklık sensörü, kullanım kılavuzu.RC-4HC Datalogger ile ilgili bilgilendirme amaçlı görselleri yukarıda inceleyebilirsiniz. Cihaz şık dış görünüşe sahiptir ve 44 mm x 84 mm kasa ölçüsüne sahiptir. 1 metre uzunluğundaki harici sensörü RC-4HC datalogger cihazına bağlanarak cihazın ulaşamayacağı veya zarar göreceği düşünülen yerlerde, sıvılarda kablosu takılarak sıcaklık kayıtı yapılabilir


CİHAZIN PİLİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR? 


1 - Bozuk para veya benzeri bir cisim ile cihazın arkasında bulunan kapak açılır.

2 - Cihazın pili ikinci görselde görülen "a" parçası pilin altında, "b" parçası pilin üstünde olacak şekilde pil bölümüne takılır.

3 - "b" parçasının pilin üzerinde olduğuna emin olun.

4 - Yine bozuk para veya bir cisim ile kapağı çevirerek kapatın. Yazılımı indirmede sorun yaşarsanız; sırasıyla görsele"mouse ile sağ tık"yapın ve"Bağlantıyı yeni sekmede aç"seçeneğine tıklayınız.
YAZILIMDAN BAZI GÖRSELLER


Teknik Özellikler

Sıcaklık ölçüm aralığı
-30°C ... +60°C (Harici sensör ile -40°C ... +85°C)
Sıcaklık hassasiyeti
±1°C
Sıcaklık çözünürlüğü
0.1°C
Kayıt aralığı
10 saniye ile 24 saat arası
Ebat
84mm X 44mm X 20 mm
Ağırlık
38 gram
Güç kaynağı
1 adet CR2450 pil
Paket içeriği
RC-4HC Datalogger, USB ara kablosu, Harici sıcaklık sensörü, CR2450 pil, Kullanım kılavuzu
Nem ölçüm aralığı
0% . . . 99% RH
Nem hassasiyeti
±3% RH
Nem çözünürlüğü
0.1% RH
Kayıt hafızası
16000 adet
°C/°F birimlerini değiştirebilme
Var
Alarm
Var (Sesli alarm)
Ekran
LCD ekran
Garanti
2 yıl

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET

KVKK ile ilgili Ön Bilgilendirme Koşullarını okudum, onaylıyorum. KVKK formunu görüntülemek için kırmızı alana tıklayınız.