RC-4 Mini Sıcaklık Kayıt Cihazı Datalogger

RC-4 Sıcaklık Kayıt Cihazı Datalogger; 16000 adete kadar sıcaklık kaydı yapabilen, kaydettiği bu bilgileri Excel, Word, PDF ve Txt formatında döküm olarak verebilen ekonomik fiyatlı hassas datalogger çeşididir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
06-11-2020

RC-4 SICAKLIK KAYIT CİHAZI DATALOGGER


RC-4 Sıcaklık Kayıt Cihazı Datalogger; 16000 adete kadar sıcaklık kaydı yapabilen, kaydettiği bu bilgileri Excel, Word, PDF ve Txt formatında döküm olarak verebilen ekonomik fiyatlı hassas datalogger çeşididir.rc4 sıcaklık kayıt cihazı


RC-4 DATALOGGER CİHAZININ BİR TAKIM ÖZELLİKLERİ:


- RC-4 datalogger cihazı çift sensör, tek okumaya sahiptir. Yani; cihazın harici sensör takılı olmadığında, kendisi ortamın sıcaklık kayıtını yapmaktadır. Harici sensörü takıldığında ise; sadece sensörünün olduğu yerin sıcaklık takibini yani kayıtını yapmaktadır. 

- Bu datalogger ekranından görebileceğiniz bilgiler; durum ekranı, kayıt kapasitesi ekranı, zaman ekranı, tarih ekranı, Maks. sıcaklık göstergesi, Min. sıcaklık göstergesi, sıcaklık üst limit göstergesi, sıcaklık alt limit göstergesidir.

- RC-4 dijital datalogger; soğutucu kamyonlar, frigofirik kamyonlar, lojistik taşıma araçlarında sıklıkla kullanıldığı gibi, gıda depolama, ilaç depolama, laboratuvar gibi yerlerde de sıcaklık kayıtlarının takibi için kullanılmaktadır.

- Durum ekranında gördüğünüz sıcaklık; o anki ortam sıcaklığıdır.

- RC-4 dijital dataloger cihazının uygulamasında gerekli ayarları yaptıktan sonrasında ayar butonuna 3-4 saniye basılı tutarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

- Ekranda "Log" yazan bölümde cihazın kaydettiği veri adetini göstermektedir.

- "Time" ekranı saat ve dakikayı gösterir.

- Bir sonraki ekranda tarihi görebilirsiniz. "M" ay, "D" ise günü gösterir.

- Kaydın başından itibaren kaydedilen en yüksek sıcaklık ve en düşük sıcaklık "Max" ve "Min" adıyla gösterilmektedir.

- Cihazın pil durumu ekranından görülmektedir. 

- RC-4 datalogger'da alt ve üst limitlere SESLİ alarm kurulabilmektedir.

- Ayrıca alarm kurulan değerler aşıldığında sesli alarmın dışında; durum ekranında aşağı ve yukarı oklar çıkmaktadır.

- Pil durumu ise arayüz programından renklendirme ile belirtilmiştir. Pil durumu; mavi ise%25 ile%100 arasında, sarı ise%10 ile%25 arasında, kırmızı renk ise%10 dan azdır.

- 15 saniye içinde herhangi bir işlem yoksa; datalogger kendi kendini otomatik olarak kapatacaktır.

- Düğmeye bir kere basıldığında kapalı olan ekran aktif hale gelecektir.

- RC-4 datalogger cihazını satın aldığınızda yanında USB ara kablosu, 1 metrelik harici sensörü ve pili tarafınıza gelecektir.

- Harici olarak satın alacağınız CD veya da internetten indireceğiniz arayüz programını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

- Programdan cihazın kayıt aralığını 10 saniyeden 24 saate kadar istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

- Cihazın bilgisayar arayüz programından, kaydettiğiniz veriler ile ilgili grafik ve rapor dökümlerini inceleyebilirsiniz.

- Aynı zamanda incelediğiniz bu verileri; Excel, Word, PDF veya TXT formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz. 

elitech rc-4


RC-4 sıcaklık kayıt cihazını ilaç, gıda ve elektronik, seracılık, depolarda, market sektörleri gibi alanlarda ve nakliye sırasında sıcaklık ölçümünü kaydetmek için kolayca kullanabilirsiniz.


rc4 sıcaklık kayıt cihazı

Yukarıdaki görselde RC-4 datalogger cihazının bazı önemli özellikleri gösterilmektedir. RC-4 datalogger cihazı ile kaydedilen sıcaklık değerleri; word, excel, pdf veya txt formatında dışarıya aktarılabilmektedir.


rc-4 ısı kaydetme cihazı

Yukarıdaki hareketli görselde RC-4 datalogger cihazının ekran üzerindeki bölümleri ve anlamları gösterilmektedir.hassas datalogger


RC-4 datalogger cihazının kutu içerisinden çıkan USB kablo ile cihazı bilgisayara bağlayabilirsiniz. Yazılım uygulaması ile cihazda değişiklikler yapabilir, ölçtüğünüz kayıtları farklı formatlarda kaydedebilirsiniz.

RC-4 Datalogger kutusundan çıkan tüm parçaları yukarıda görebilirsiniz. RC-4 datalogger cihazının yanında gelen parçalar; USB ara kablosu, harici sıcaklık sensörü, kullanım kılavuzu.


RC-4 Datalogger ile ilgili bilgilendirme amaçlı görselleri yukarıda inceleyebilirsiniz. Cihaz şık dış görünüşe sahiptir ve 44 mm x 84 mm kasa ölçüsüne sahiptir. 1 metre uzunluğundaki harici sensörü RC-4 datalogger cihazına bağlanarak cihazın ulaşamayacağı veya zarar göreceği düşünülen yerlerde, sıvılarda kablosu takılarak sıcaklık kayıtı yapılabilir


CİHAZIN PİLİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR? 


1 - Bozuk para veya benzeri bir cisim ile cihazın arkasında bulunan kapak açılır.

2 - Cihazın pili ikinci görselde görülen "a" parçası pilin altında, "b" parçası pilin üstünde olacak şekilde pil bölümüne takılır.

3 - "b" parçasının pilin üzerinde olduğuna emin olun.

4 - Yine bozuk para veya bir cisim ile kapağı çevirerek kapatın. 
Yazılımı indirmede sorun yaşarsanız; sırasıyla görsele"mouse ile sağ tık"yapın ve"Bağlantıyı yeni sekmede aç"seçeneğine tıklayınız.
YAZILIMDAN BAZI GÖRSELLERTeknik Özellikler

Sıcaklık hassasiyeti
±1°C
Kayıt aralığı
10 saniye ile 24 saat arası
Ebat
84mm X 44mm X 20 mm
Ağırlık
38 gr
Güç kaynağı
1 adet CR2450 pil
Paket içeriği
RC-4 Datalogger, USB ara kablosu, Harici sıcaklık sensörü, CR2450 pil, Kullanım kılavuzu
Sıcaklık ölçüm aralığı
-30°C ... +60°C (Harici sensör ile -40°C ... +85°C)
Sıcaklık çözünürlüğü
0.1°C
Kayıt hafızası
16000 adet
°C/°F birimlerini değiştirebilme
Var
Alarm
Var (Sesli alarm)
Ekran
LCD ekran
Garanti
2 yıl

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET

KVKK ile ilgili Ön Bilgilendirme Koşullarını okudum, onaylıyorum. KVKK formunu görüntülemek için kırmızı alana tıklayınız.