İG 150 Tek Kullanımlık Sıcaklık Kayıt Cihazı

İG 150 tek kullanımlık sıcaklık kayıt cihazı; tamamen Türkiye’ de geliştirilen önceden programlanmış tek kullanımlık sıcaklık kaydedicidir. Tek tuş ile cihazınızdaki tüm verileri web\´ e gönderebilir ve farklı kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOK SORUNUZ
27-12-2019

TEMPLOG ONE TEK KULLANIMLIK SICAKLIK KAYIT CİHAZITemplog One tek kullanımlık sıcaklık kayıt cihazı; tamamen Türkiye’ de geliştirilen önceden programlanmış tek kullanımlık sıcaklık kaydedicidir. Tek tuş ile cihazınızdaki tüm verileri web' e gönderebilir ve farklı kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Kredi kartından bile küçük boyutları, hızlı çalışmayı sağlayan START  / STOP özelliği ve dahili USB girişi ile kullanımı oldukça kolaydır.

EN AZ 2 ADET SİPARİŞ EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

Cihaz satın aldığınızda size ilk olarak30 GÜN kayıt hafızalı ayarlanmış olarak gelmektedir. Cihazı bilgisayarınıza taktıktan sonra bilgisayar programını indirerek 3 GÜNDEN 120 GÜNkadar kayıt alma özellikli olarak iztediğiniz gibi ayar yapabilirsiniz.

CİHAZIN ÖZELLİKLERİ:
- Templog One önceden belirli bir sıcaklık derecesine yada kayıt süresine programlanmış olsa bile kullanıcı tarafından cihaz başlatılmadan önce bu değerlerin değiştirilebilme özelliğine sahiptir. Templog Analyzer programı ile PC üzerinden yeniden istenilen sıcaklık ve kayıt süresine programlanabilir.
- Yaş sebze, meyve, deniz ürünleri, et ve ilaç gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin dağıtımı esnasında sıcaklık ölçümünü kayıt altına almak için özel olarak üretilmiştir.
- Dahili sensörü ile ortam sıcaklığını doğru hassasiyet ile doğru zamanda ölçerek kaydeder.
- Bir kredi kartından daha küçük boyutları, hızlı çalışmayı sağlayan "START" ve "STOP" butonları ve dahili USB girişi ile kullanımı oldukça kolaydır.

- Templog One datalogger cihazı ile ölçüm süreci tamamladıktan sonra bilgisayarınıza bağladığınızda analiz programı ile verileri inceledikten sonra gerek duyulduğunda Web' e gönder butonuna tıklayarak verilerin sunucularımıza gönderilmesi sağlanabilir.
- Sunucumuza gönderilen veriler her cihazın kendisine ait seri numarası ile saklanır. Web üzerinden sorgulama yapmak için ilgili cihazın seri numarasını bilmek yeterli olacaktır. Cihaz seri numarasını farklı kullanıcılara ileterek zaman kaybetmeden ortak veri incelemesi yapılabilir.
- Templog One tek kullanımlık sıcaklık kayıt cihazı sahip olduğu uluslararası sertifikalar ile tüm sektörlerde güvenli sıcaklık ölçümü yaptığını ispatlamıştır.
- Cihazın sesli alarmı yoktur.

NASIL KULLANILIR?


Kayıt Başlatma
İG 150’ nin üzerindeki START butonuna tüm LED' ler yanana kadar 3 defa basarak cihazın kayıt almaya başlaması sağlanır. Cihaz kayıt işlemine başladığını belirtmek için üzerindeki tüm LED' leri sırası ile yakar.


Kayıt Sonlandırma
Kayıt işleminin sonlandırılması için İG 150’ nin bilgisayarın USB portuna takılması gerekmektedir.
(Kayıt işlemine başlamış olan İG 150 sadece USB portuna takıldığında kayıt işlemini tamamen durdurur.)
Cihaz üzerindeki “STOP” butonu sevkiyat sonu işareti eklemek için konulmuştur.

Kayıt Okuma
Cihaz içerisindeki verileri bilgisayar ortamına aktarmak için cihazı bilgisayarın USB portuna takın ve ekranda çıkan yönergeleri izleyin. 

ULUSLARARASI SERTİFİKALAR
EN 12830 DECLARATION OF CONFORMANCE
FDA Title 21 CFR Part 11.
LoggerValidation Certificate
TRACEABLE ACCURACY CERTIFICATE
Cihazın bilgisayar programını nasıl indirirsiniz?
1-) Cihazı bilgisayara taktıktan sonra “BİLGİSAYAR” yazılı ikona tıklayıp klasörü açıyoruz. 
2-) Cihazı bilgisayara taktığınızda otomatik pencere açılmaz ise; bilgisayarınızdaki “BİLGİSAYAR” yazılı simgeye tıkladıktan sonra açılan pencereden sırasıyla “TEMPLOG” yazılı simgeye ardından da “DOWNLOAD” yazılı simgeye tıklıyorsunuz.
3-) Daha sonra açılan sayfada “DOWNLOAD SOFTWARE” yazısına tıklayarak indirme sayfasına yönleniyorsunuz ve buradan bilgisayar programını indiriyorsunuz. Datalogger' ın ölçüm yaptıktan sonra bilgisayarda verdiği raporu aşağıda görebilirsiniz:
Teknik Özellikler

Sıcaklık ölçüm aralığı
-20°C . . . +70°C
Sıcaklık çözünürlüğü
0.25°C
Kayıt periyodu
3-5-7-10-15-20-30-45-60-90-120 Gün
Kayıt hafızası
7000 adet
Alarm
Yok
Sıcaklık hassasiyeti
±0.5°C
Veri kayıt periyodu
10 Saniyeden 60 dk ya kadar
Bilgisayar Bağlantısı
Var
Ebat
75 mm x 40 mm
Ağırlık
15 gr
Garanti
2 yıl

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET