Nükleon NKF Serisi Kül Fırını

Nükleon kül fırınları; 1100 - 1200°C veya isteğe bağlı olarak farklı sıcaklık limitlerinde imal edilebilmektedir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOK SORUNUZ
27-06-2018

NÜKLEON NKF SERİSİ KÜL FIRINLARI


Nükleon kül fırınları; 1100 - 1200°C veya isteğe bağlı olarak farklı sıcaklık limitlerinde imal edilebilmektedir. Fırınların hücresi vakumlanmış fiber plakalar sayesinde yalıtım ve hızlı ısıtmaya olanak sağlamaktadır. Farklı sektörlerde, değişik uygulamalar için kullanılabilmektedir.NÜKLEON KÜL FIRININ ÖZELLİKLERİ:

- Yüksek sıcaklık fırınları, set ve gerçek sıcaklığı gösteren mikroişlemcili kontrol sisteminde ayrıca; dakikada artış hızı, 4 adet bekleme programı, 1 adet sabit program, arıza ve uyarı komutları, aydınlatmalı ekran, rahat kullanım buton, elektrik kesintilerine karşı koruma programı, bulunmaktadır.

- Haftanın günlerine göre ayarlama özelliği mevcuttur.

- Çalışma sırasında oluşabilecek dumanı tahliye eden baca standart olarak sunulmaktadır.

- Metal işleme, seramik, gıda, kuyumculuk ve diş hekimliği gibi pek çok sektörde kullanılmaktadır.

- Organik ve inorganik örneklerin kül testleri, Seramik ve porselenlerin pişirilmesi, Metal alaşımlarının eritilmesi tavlanması, sertleştirilmesi, Yorgunluk giderilmesi ve ısıl işlemleri, Isıl yaşlandırma, Kimyasal bozulma, Isıl şok testleri, Yedek parça veya bitmiş ürün sıcaklık testlerinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

- Maksimum sıcaklığa 45 dakikada ulaşan kül fırınlarının iç yüzeyi ateş tuğla, dış yüzeyleri DKP çelik saç üzeri elektrostatik toz boyalıdır.


nkf kül fırını

NKF serisi kül fırınının kontrol paneli, LCD ekranı, iç hazensinin görünümü yukarıdaki görselde görülmektedir.nükleon kül fırını

Genel amaçlı yüksek sıcaklık fırınları, 1100 °C/ 1200 °C, veya özel imalat sıcaklıkları ile metal, seramik ve gıda sanayi, kuyumculuk ve diş hekimliği gibi farklı sektörlerde, değişik uygulamalar için kullanılabilirler.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET